Пільговики можуть безкоштовно замовити й отримати ліки, не виходячи з дому

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Пільгові категорії громадян, які отримують безкоштовно медикаменти за міською програмою забезпечення лікарськими засобами та медичними виробами на 2020 рік, можуть виписати рецепти вкрай необхідних препаратів за телефоном сімейного лікаря, з подальшим доставленням додому. Про це повідомляє Броварська міська рада

Як зазначають чиновники, таку можливість організували на період карантину – саме для забезпечення пільгових категорій населення, що отримують ліки безкоштовно за програмою.

Для цього необхідно зателефонувати сімейному лікарю для виписування рецепту, обов’язково вказавши адресу та контактний номер телефону. Після цього організують доставлення.

Водночас у Броварській міській раді просять ставитися до цієї пропозиції з розумінням і не зловживати наявною ситуацією.

Нагадаємо, в понеділок міський голова Ігор Сапожко видав розпорядження, згідно з яким із 17 березня пересування жителів Броварів по місту та іншими населеними пунктами України обмежене.

Відповідно до рішення Кабміну, по всій Україні обмежені перевезення людей. Заходи ухвалені з метою протидії поширенню нового штаму коронавірусної інфекції.

Читайте також:

Поділіться.

2 коментарі

Залиште відповідь