Півтисячі броварських дітей захворіли на грип і ГРВІ за минулий тиждень, – медичні новини

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Протягом 14-20 вересня 614 людей у Броварах занедужали на грип і гострі респіраторні вірусні захворювання. Серед них 528 – це діти. Окрім того, за останні 7 днів у місті реєстрували випадки кліщової хвороби Лайма, вірусного гепатиту С та інших типових недуг. Про це йдеться в останньому звіті броварського районного відділу лабораторних досліджень.

528 недужих на грип і ГРВІ дітей до 17 років – це 85,9 % від загального числа хворих. Тобто, як ідеться в документі, захворюваність з-поміж дітей перебуває вище за середню на 15-20%. Фахівці лабораторного відділу запевняють: для запобігання поширення інфекції в місті та її ліквідації вживають цілий комплекс протиепідемічних заходів.

Тим часом за вказаний звітний період у Броварах зареєстрували також два випадки кору – у підлітків, які навчаються в 5 і 9 школах. Обох поклали до стаціонару. До того ж, одна маленька дитина із садочка “Ромашка” підчепила вітряну віспу – її лікують амбулаторно.

Згідно зі звітом, у Броварах минулого тижня виявили 21 випадок гастроентероколітів – розладів шлунку. 14 осіб перебувають на стаціонарному лікуванні. Серед недужих є 8 дітей, з яких троє відвідують навчальні заклади – садок “Теремки” та 1 і 9 школи.

Знову потурбували місцевих жителів кліщі. За минулий тиждень у броварському лісі вони покусали двох людей – 3-річну дитину та 45-літнього дорослого, – заразивши їх хворобою Лайма. Обоє обійшлися без шпиталізації. Окрім того, 5 осіб покусали тварини – двох дітей і трьох дорослих. Оскільки “нападники” відомі, потерпілим поки не призначали профілактичних щеплень від сказу.

Поділіться.

Залиште відповідь