«По-господарськи»: На бювет знайшли мільйон, а на озеро шукають інвесторів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Бюджетна комісія розглянула проект рішення щодо збільшення статутного фонду КП «Броваритепловодоенергія» на 8,7 млн грн, зокрема, в тій частині, де передбачаються видатки на суму понад мільйон гривень на реконструкцію бювету в парку «Приозерний».

Голова КП «Броваритепловодоенергія» Сергій Сафронов розповів про те, що проект реконструкції уже є, проведена експертиза, а підрядника виконання робіт буде визначено через систему «Прозоро». Буріння нової свердловини пояснюється тим, що з бювету, який біля входу в парк «Приозерний» закачувалася поверхнева вода, тобто, неякісна. Свердловина на 163 метри дасть можливість черпати чисту воду.

Депутат Ірина Веремчук нагадала, що місцева громада і ГО «Геологорозвідка» зверталися до міського голови Ігоря Сапожка з проханням виділити кошти на буріння кількох спостережних гідрогеологічних свердловин, аби проаналізувати куди уходить вода з озера (Сафронов уточнив, що йшлося про те, щоб розібратися — чи підтоплює вода з озера чотири будинки, які стоять поруч із водоймою). Як стало відомо «Трибуні-Бровари», міський голова Ігор Сапожко дав вказівку юридичному відділу підготувати відповідну угоду, а громаді знайти підрядника. Громадська організація «Геологорозвідка» виконавця знайшла, але міський голова далі заявив, що йде пошук інвестора.

«На те, щоб моніторити таку важливу ситуацію кошти не виділяються, а на реконструкцію бювету — замовляються великі кошти! Чому Ви цього питання не порушуєте?», — звернулася депутат Веремчук до голови КП «Броваритепловодоенергія». На що той відповів, що це питання не в його компетенції.

Також було зазначено, що свердловина для бювету (планується на163 метри), жодного підживлення в озеро цей об’єкт не даватиме. «Вода піде з озера, і нікому до цього справи не буде», — зауважила Ірина Веремчук. На що Сафронов розвів руками: «Це не моє питання».

У підсумку бюджетна комісія підтримала проект.

Також Сергій Сафронов звернувся до бюджетної комісії з проханням додатково виділити 400 тисяч гривень на асфальтування доріг біля каналізаційних аварій, якщо точніше — збільшити статутний фонд КП. Депутати-члени бюджетної комісії звернули увагу на те, що в його поданні не розписаний кошторис, на що саме підуть кошти.

Далі взагалі вийшла кумедна ситуація: депутати запитали у присутньої начальниці фінансового відділу Наталії Постернак, чи є у бюджеті додаткові кошти на відновлення асфальту, окрім восьми мільйонів, які вже виділяються. Виявилося, що Наталя Іванівна вперше чує про такі можливі витрати.

Кошти, які запросив Сергій Сафронов, мають піти на асфальтування ділянки дороги біля будинків Незалежності №12 та №14, хоча депутати так і не дочекалися чіткої відповіді, якої довжини буде заасфальтована ділянка дороги.

У підсумку депутати проголосували за те, щоб Сафронов підготував усі необхідні документи щодо об’єму робіт та кошторис і надав їх на сесію міської ради.

Поділіться.

Залиште відповідь