По забудовах на Фельдмана та Симоненка депутати рекомендують позачергову сесію. Слово за мером

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У жовтні Броварська міська рада може зібратися на позачергову сесію. Про це стало відомо за підсумком роботи земельної комісії на засіданні 12 вересня.

Ще у п’ятницю 9 вересня до членів комісії звернулася місцева компанія — ТОВ «Основа» з проханням продовжити термін оренди земельної ділянки, яка знаходиться за адресою вулиця Підприємницька, 9 та надати дозвіл на розподіл земельної ділянки (на цій ділянці будується комплекс підприємства, яке спеціалізується на виробництві металевих конструкцій).

Питання, як виявилося, потребувало швидкого розгляду, оскільки на зазначену компанію тиснуть терміни будівництва. Крім того, за словами представника «Основи», встигнути винести питання на 18 сесію 22 вересня вже нереально, тому що проект має бути на сайті 21 день, а процедурі реєстрації передують такі дії, як розгляд питання на виконкомі та складення експертної оцінки земельним відділом. Як пояснив представник компанії, є певні зобов’язання перед інвестором, нарахування орендної плати, а тому затягування процесу автоматично несе додаткові фінансові витрати.

Депутати визначилися, що питання потребує детального розгляду і вирішили зібратися у понеділок 12 вересня.

Вивчаючи ситуацію, члени земельної комісії зрозуміли, що потрібно у будь-якому випадку питання виносити окремим проектом рішення. Прикметно, що кожному із обранців дали можливість висловитися і всі одноголосно виступили за підтримку місцевих підприємств, оскільки вони (і далі уже традиційні аргументи) дають робочі місця та сплачують податки до місцевого бюджету.

Учасники засідання зазначили, що потрібно відходити від практики депутатського корпусу попередніх скликань, коли у порядок денний з голосу вносилися не лише пропозиції щодо доповнень та поправок, а й окремі питання. А тому вирішили, що питання потрібно обов’язково винести на окрему сесію міської ради.

Водночас згадали і про кілька питань з «архіву невідкладних справ», які також потребують скликання позачергової сесії. Народні обранці пригадали, що є питання будівництва багатоповерхових будинків на вулиці Фельдмана, де будівельні роботи починаються біля таких об’єктів як інфекційне та туберкульозне відділення і що може мати негативні наслідки. Також члени комісії згадали про питання по рятуванню дерев на вулиці Симоненка, де забудовники ТОВ «Делавер» та ТОВ «Альянс Новобуд» хочуть розчистити територію під забудову багатоповерхівок.

Народні обранці, порадившись, вирішили, що потрібно не скликати на кожний проект окрему позачергову сесію, а об’єднати всі питання до купи, а тому земельна комісія ухвалила рішення — рекомендувати міському голові Ігорю Сапожку скликати позачергову сесію, а земельному та юридичному відділам сформувати проекти, які будуть виноситися на неї. Проекти потрібно зареєструвати на сайті міськради так, щоб вони «висіли» там, як і належить – 21 день.

Слово залишається за міським головою Ігорем Сапожком або секретарем міськради Петром Бабичем (останній теж наділений повноваженнями скликати позачергову сесію).

Поділіться.

Залиште відповідь