Побив консьєржку і чоловіка: «комконівці» затримали нападника

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні ввечері в буд.№36, що на вул. Симона Петлюри, охоронці «Комкон-Груп» затримали невідомого, який побив консьєржку та мешканця цього будинку. Останнього забрала «швидка». Як стверджують «комконівці», невідомий перебував у стані алкогольного сп’яніння.

 Як повідомили «комконівці», о 19:08 на пульт охорони надійшло спрацювання з 1 під’їзду будинку №36, що на вул. С. Петлюри.

Вже о 19:10 охоронці прибули на місце спрацювання.

За словами «комконівців», 30-річний чоловік, що перебував у стані алкогольного сп’яніння, подзвонив  в одну з квартир на другому поверсі, для того, щоб з’ясувати, як  можна вийти з будинку. Господар квартири вирішив допомогти невідомому і сам викликав ліфт. Однак замість вдячності невідомий почав чоловіка бити, а потім вистрибнув на козирок над під’їздом.

Тоді його і побачила консьєржка, яка вийшла подивитися на причину шуму на другому поверсі. На запитання жінки, що робить невідомий на дашку, отримала у відповідь нецензурну лайку.

Допоки консьєржка йшла до свого посту, щоб викликати охоронців, невідомий скочив із козирка і напав на жінку. Однак вона встигла натиснути на кнопку та викликати «комконівців», які і схопили нападника на «гарячому».

Невідомого, який виявився броварчанином, що мешкає на вул. Я. Мудрого, охоронці передали поліції. Консьєржці та чоловікові медичну допомогу надавала «швидка». Останнього госпіталізовано в броварську лікарню.

комкон

комкон

Нападник

комкон

Потерпілий

Фото – надані «Комкон-Груп»

 Читайте також:

  1. Мастурбував із кущів на дівчат: «Комкон» затримав пенсіонера
  2. Невдале пограбування магазину «Єва»: «Комкон» затримав підозрюваного
  3. Помстився: «комконівці» затримали чоловіка, який розбив скло в автівці
  4. «Комкон Груп» : підготовлений – значить озброєний. Тренування в ССК «Булат»
  5. Встановлення тривожної сигналізації на вхідну групу в квартирі переможця розіграшу від «Комкон Груп»
Поділіться.

Залиште відповідь