Подробиці смерті однорічної дівчинки в броварській лікарні. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

2-го грудня в Броварах померла однорічна дитина. Батьки звинувачують медиків. Справу наразі розслідує поліція, йдеться в сюжеті ТСН.

Як ідеться в сюжеті, Жені був 1 рік та 3 місяці, дитина «згасла» за якихось пів доби. Те, що з дитиною щось не гаразд, мама помітила після опівночі: вона саме вперше напоїла доньку дитячим чаєм, тому запідозрила алергію і набряк горла.

«Близько третьої ночі я почула, як донька хрипить. Пів на четверту ми викликали швидку допомогу, яка приїхала через пів години», – розповідає Євгенія Коротенко, мама маленької Жені.

 

У ЛІКАРНІ

До лікарні поїхали обоє батьків. Маленьку Женю поклали в інфекційне відділення. Журналістам ТСН батьки розповідають, що о 5-й ранку дитина ще сама сиділа та стояла на ніжках, а за три години вже перестала дихати.

«Вона своїми ніжками пішла зі мною на другу інгаляцію, і під час другого вдиху засмикала ногами, втратила свідомість та почала синіти», – розповідає Ігор Ляшенко, батько дівчинки.

«Лікарі поклали доньку на маніпуляційний стіл, а я почала молитися, щоби Бог її не забирав, бо в Жені зупинилося дихання», – зі сльозами на очах згадує мама дівчинки.

Те, що відбувалося далі, батьків шокувало ще більше. У сюжеті вони розповідають, що лікарі були геть розгубленими, довго шукали якийсь ключ, щоб запустити подачу кисню. Анестезіолога, який міг би заінтубувати бездиханну дитину, викликали з дорослої лікарні.

ДИТИНА ПОМЕРЛА

«Через 10 хвилин все моментально затихло, і мій чоловік Ігор в цей момент повідомив, що наша Женєчка померла. Я зайшла до кабінету. Лікар натискає дівчинці на грудну клітину, робить масаж серця, а на її обличчі лежить проста масочка», – згадує той трагічний день Євгенія.

Мама дівчинки розповідає, що коли приїхали реаніматологи, буквально за три хвилини інтубували дитину, тільки було вже пізно.

«Лікарі, які приїхали з реанімації, не хочуть брати відповідальність за те, що не зробили їхні колеги з дитячої лікарні. Мовляв, ми приїхали, а дитина вже 25 хвилин як не дихала та була в стані клінічної смерті», – ділиться з журналістами своїми думками Ігор.

В дитячій лікарні померла дитина

Ігор, Євгенія та маленька Женя (ФОТО – ТСН)

ВЕРСІЯ ЛІКАРІВ

У лікарні журналістам ТСН розповіли іншу версію: анестезіологи були через 10 хвилин, а не через пів години, і дитина померла в дорослому реанімаційному відділенні через 9 годин після першої зупинки дихання.

«Реанімація відбувалась згідно з протоколами надання медичної допомоги з проведенням непрямого масажу серця. Дитина була з повітрям із першої хвилини, бо коли відкривали кран, дівчинці відразу приклали кисневу подушку», – розповіла журналістам ТСН заступниця директора Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Наталія Волошина.

Як ідеться в сюжеті, у дитячій лікарні колись була власна реанімація. За рік тут прийняли тільки два пацієнти, тому відділ вирішили ліквідувати, а за необхідності викликати анестезіолога з дорослої лікарні, що за три кілометри.

«У дитячій лікарні немає свого анестезіолога. Ми є структурним підрозділом Броварської багатопрофільної клінічної лікарні, тому в нас є реанімаційне відділення, де виділено 25% ліжок із необхідним обладнанням для надання медичної допомоги дитячому населенню», – розповіла в сюжеті Наталія Волошина.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Остаточного висновку, чому померла дитина, ще немає. Розтин проводили судмедексперти, усі медичні документи забрала поліція. Правоохоронці порушили дві кримінальні справи щодо дій медиків. Батьки налаштовані притягнути  до відповідальності винних у смерті свого маляти.

ФОТО – ТСН, Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. У Броварах померла 5-річна дівчинка. Чи винен миш’як у стоматології?

  2. Через COVID-19 померла сімейна лікарка з Великої Димерки

  3. Померла вчителька 10-ої школи

  4. Коли померла рідна людина: послідовність дій та скільки коштує поховати. Відео

Поділіться.

Залиште відповідь