Поетка з Гоголева Юлія Шевель презентувала нову музичну роботу. ВІДЕО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Наприкінці 2019 року поетка з Гоголева Юлія Шевель (сценічний псевдонім Форта – авт. ) та київський реп-виконавець Міха Невідомський (він же Пуританин) презентували спільну роботу – соціально-стьобний трек «Час». Це такий собі музичний експеримент із синті-поп музикою в стилі раннього Скрябіна, репом і вокалом. Планувалося, що в 2020-му роботу вдасться візуалізувати, але все змінив карантин.

«Як часто ви зупиняєтеся, щоб оглянути пройдений вами життєвий відрізок? Чи навчилися звільнятися з полону годин і годинників? Чи звітуєте перед часом про сплачені кредити? «Час» – це такий собі стьоб над людьми, які збираються жити вічно, лайт-версія варіації про швидкоплинність життя», – розповідають виконавці.

За словами Форти, початково ідея для відео була зовсім іншою. Вони хотіли зняти повноформатний кліп, готувалися, чекали весни. Але карантин уніс свої корективи  – тривала ізоляція стиснула не лише просторові рамки, але й фінансові. Та замість опустити руки, вони почали шукати альтернативу. І таки знайшли.

«Ми створили відео у стилі DIY (з англ. «Do It Yourself» – «зроби це сам»), – розповідає Пуританин. – Такий формат відео досить поширений у світі, а зараз набирає обертів і в Україні. DIY – це відео, зроблене самими ж музикантами. Так вийшло, що наш «Час» із його синті-поп атмосферою ідеально в цей формат вписався». Плюс, каже виконавець, це була нереально крута можливість подивитися на себе збоку своїми ж очима. «Ви знаєте, чим відрізняється музикант-оператор від оператора звичайного? Музикант не звертає особливої уваги на освітлення, режим зйомки, ракурс, фокус та інші тематичні речі. Він оцінює кадр із позиції «у мене тут зім’ята футболка / видно зайву вагу / волосся неправильно укладене / блін, чому ж ти не кажеш, що ці штани мені не личать!». Звісно, це жарти, але смішних історій після такої спільної роботи справді лишилося на цілу книжку», – зазначає  Пуританин.

Автори зауважують, що у відео намагалися поєднати рухомі урбаністичні картини зі статичними парковими. Тобто, щось застигає в часі, щось невпинно біжить, але фінал однаковий – рано чи пізно все зникне. Також у відео чимало годинників – настінних, електронних наручних, як символи кінечності людського життя, його швидкоплинності.

Читайте також:

1. Поетка з Гоголева дебютувала з сольним музичним проектом «Форта». ВІДЕО

2. Про тата в декреті

Головне фото надане Юлією Шевель

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply