Погорільців по вул. Гагаріна, 16 заливає дощем із нечистотами. Роботи над дахом тривають – ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні зранку невдоволені мешканці 5-поверхівки по вул. Гагаріна, 16 прийшли до керівництва міста із вимогами прискорити відновлення даху, що згорів 20 червня. «Хто пережив пожежу, того ще затопило зливою,» – бідкаються люди. Найгірше себе відчувають пожильці останнього поверху: тут смердить і тече чорна рідина, ймовірно екстракт посліду голубів. Тим часом роботи на даху тривають: підрядна організація демонтує обгорілі конструкції та встановлює новий дерев’яний каркас і плівку.

Нагадаємо, уже наступного дня після пожежі сесія Броварської міської ради виділила 1,4 млн грн на відновлення даху погорільців. Тоді ж чиновники запевнили, що підрядна організація розпочне роботи, не чекаючи отримання коштів на свої рахунки. Станом на сьогодні, роботи справді тривають: працівники демонтували обгорілі дерев’яні конструкції, новий каркас, який затягли плівкою, сформовано над 1-м і частиною 2-го під’їздів.

Втім, мешканці скаржаться, що підрядник працює мляво. Мовляв, на будівництві задіяні лише 4-ро людей, хоч офіційно їх нібито 7-ро. В. о. міського голови Григорій Голубовський запевнив, що роблять усе можливе, а претензії людей безпідставні. За інформацією свідків, сьогодні було досягнено домовленості із підрядником, який обіцяє закінчити роботи за 3-4 дні.

Мешканці будинку по вул. Гагаріна, 16 вимагають від влади або діяти, або піти у відставку

Тим часом у Броварах тривають дощі. Мешканці останніх поверхів 1-го і 2-го під’їздів, над якими нібито і почалася пожежа, показують свої квартири: зі стелі тече, причому не вода, а чорна смердюча субстанція. «Хто пережив пожежу, того ще затопило зливою», – додають погорільці.

Люди переконані, що ця чорна рідина – із пташиного посліду, який збирався на даху роками і десятиліттями. Та й справді, згори вся поверхня будинку встелена товстим шаром густої речовини, яка, ймовірно від дощу, розм’якла та «наситилась» водою. Мешканці бояться, що субстанція може бути небезпечною для здоров’я.

Варто зауважити, що під час сьогоднішньої оперативної наради на пропозицію в. о. міського голови керівниця броварського районного відділу лабораторних досліджень Віра Товстоног погодилась перевірити чорну рідину на патогенну флору.

Зазначимо, що саме пташиний послід люди «підозрюють» у причині пожежі. Мовляв, у спеку від нового металевого даху він перегрівся та спалахнув. Та чи приберуть багнюкоподібну субстанцію з горища – невідомо. Зі слів керівника ЖЕК-5 Ігоря Громового, наразі такого завдання перед комунальним підприємством не ставили. Ба більше, на подібні роботи треба передбачити кошти з бюджету – окремо від уже виділених підрядній організації на відновлення даху.

Поділіться.

Залиште відповідь