Поіменне голосування на сесії проводитиметься на папері

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Завтра, 25 лютого, під час 9 позачергової сесії міська рада, аби дотримуватися Закону про поіменне голосування у місцевих радах, буде використовувати спосіб голосування на папері, з розписом кожного 37 чоловік. Про це стало відомо з публічних заяв у соціальних мережах депутатів демократичних сил.

Нагадаємо, що Закон про поіменне голосування у місцевих радах підписаний Президентом України ще 23 грудня минулого року і вступив у дію 23 лютого. Однак, Костянтин Кузнєцов, який ще донедавна працював на посаді керуючого справами виконкому, не спромігся заключити договір з жодною компанією, яка б надала та встановила систему поіменного голосування.

У соціальних мережах активісти та депутати демократичних сил зазначають, що завтрашня сесія може бути надмірно довга та складна, оскільки буде затягуватися через незручний процес фіксування голосування «під протокол». Зокрема, звертається увага на те, що кожне поіменне голосування, без наявності автоматизованою системи, це обхід з підписним листом всіх присутніх депутатів, до того ж обговорення, пропозиції, заслуховування — і до стандартного часу сесії може додатися ще як мінімум півтори або дві години які підуть на оформлення поіменного голосування.

Водночас, депутати та активісти відзначають, що така позиція щодо правил голосування досить вигідна для міського голови Ігоря Сапожка, оскільки при голосуванні «на листку» практично унеможливлюється будь-який публічний тиск.

Поділіться.

Коментарі закриті.