«Показали обличчя»: промерська більшість проголосувала за зміну місця депутатки Кулініч

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварська міська рада підтримала проект, яким передбачається зміна місця у сесійній залі позафракційної депутатки Людмили Кулініч. З такою ініціативою виступила нинішня голова фракції «Самопоміч» Тетяна Крилова.

На розгляд проекту зі столиці прибув депутат Київської обласної ради від фракції «Самопоміч» Роман Титикало.

Роман Титикало

Сама ж Крилова не «презентувала» проект, а лише зазначила, що усі члени фракції підтримують рішення і передала слово колезі Юрію Скотнікову.

Тетяна Крилова

Той у свою чергу мотивував рішення фракції тим, що Людмила Кулініч займається «критиканством фракції» і тому має пересісти. Колишній голова фракції Андрій Василенко, на думку Скотнікова, своїм прикладом показав як треба діяти: «не розділяєш думку фракції — склади мандат». На це пані Кулініч зазначила, що якщо з команди пішли кращі її кадри і люди, яких поважають у місті, то варто вже задати питання щодо дій та характеру команди, яка залишилася.

Зауважимо, що перед голосуванням міський голова Ігор Сапожко надав слово для виступу усім — Роману Титикалу, Юрію Скотнікову, Тетяні Криловій… Лише самій Людмилі Кулініч, якої безпосередньо стосувався проект рішення, Сапожко надав слово після голосування. «Я чекала Вашої відмашки, Ігорю Васильовичу, коли ж Ви надасте мені слово. Вельми вдячна, що дозволили вже після голосування», — розпочала виступ пані Кулініч.

Депутат повідомила, що складати мандат не збирається, оскільки має зобов’язання перед виборцями, і не збирається «заради комфорту» колишніх колег по фракції пересідати на інше місце. «Чому заради їх комфорту (показала рукою у бік депутатів Крилової та Скотнікова — прим. Т.Б.) вчиняти якісь дії маю я?», — наголосила пані Кулініч.

Ще перед голосуванням депутати різних фракцій висловили свої позиції. На підтримку депутата Кулініч висловилися фракції «Солідарність» та «Свобода», окрім «Самопомочі» за пересаджування депутата висловилася «Єдність», решта фракцій (окрім «ДемАльянсу», який був відсутній на момент голосування) взяли на озброєння тактику — відмовчатися.

Щодо процесу голосування, то спочатку голосів на «позитивне» для Крилової та Скотнікова рішення не вистачило — 18. Присутні навіть прикипіли до монітора роздивитися результати голосування, аби зрозуміти, у кого ж «прокинулася совість». Проте замість совісті «прокинувся» депутат Василь Кочубей, який заявив, що проголосував неправильно і просить переголосувати. Вирішальним можна вважати як голос Кочубея, так і голос депутата Володимира Чаюна, який під час обговорення не підтримував своїх колег по фракції.

Після голосування депутат Людмила Кулініч прокоментувала «Трибуні-Бровари» ситуацію: «Усе вийшло прогнозовано. А головне — колеги показали своє справжнє обличчя. Стало видно хто є хто. Не засмучена, не схвильована. Щодо переголосування, то у технічну випадковість не вірю. Це був заздалегідь розіграний сценарій. Ні краплини не здивована. Впевнена, що це не останні сцени театру абсурду. Але це вже особистий вибір депутатів. Свою депутатську роботу в сесійній залі буду виконувати за місцем, визначеним рішенням ради».

Людмила Кулініч

Щодо Василя Кочубея, то після голосування він швидко спустився із зали на перший поверх і через запасний вихід залишив приміщення, сів у машину з водієм міського голови і залишив територію міської ради. «Трибуні-Бровари» міський голова Ігор Сапожко пояснив швидкий від’їзд Кочубея тим, що у нього підвищилася температура.

Поділіться.

Залиште відповідь