Поліс страхування життя: що він дасть нашим дітям?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Поліна ТрофименкоАвторка – Поліна Трофименко,

фінансова консультантка в сфері убезпечення життя

Редакція сайту може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану в розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги».

 

 

Усі батьки люблять своїх дітей, але любов на словах і реальна турбота про майбутнє дитини – дві різні речі. Багато хто з нас говорить: «Мені не потрібні гроші після смерті!». Так, ви праві, коли нас вже немає – нам байдуже, гроші нам не потрібні, але вони потрібні живим… Кому? Нашим дітям.

Тому поліс страхування життя потрібен не лише нам для майбутньої пенсії, а й нашим дітям. Якщо ми не зможемо бути фінансовою опорою для них із причини смерті або непрацездатності, то гроші, виплачені згідно поліса, стануть надзвичайною допомогою. Безумовно, це не замінить батька або матір, гроші не огорнуть душевним теплом, але фінансова підтримка їм буде забезпечена.

Чому пенсіонери за кордоном відпочивають, а наші пляшки збирають?

Як це працює?

Вписуємо своїх дітей вигодонабувачами в свій поліс і… ВСЕ!

 1. Дитина отримає грошову компенсацію у трикратному розмірі від страхової суми, якщо ми підемо з життя в результаті нещасного випадку. Це буде неабияка фінансова допомога для утримання наших дітей.
 2. Наша дитина отримає грошову компенсацію в тому ж розмірі, що і страхова сума, якщо ми захворіємо та підемо з життя. Ніхто з нас хворіти та помирати не збирається, але нас, на жаль, хвороби не питають.
 3. І зараз не про смерть (вибачте, але це невід’ємна частина моєї роботи), а про те, чого бояться більшість із нас: стати утриманцем та тягарем для власних дітей. Якщо ми (т-т-т), отримаємо повну та постійну непрацездатність у результаті нещасного випадку, нам сплатять грошову компенсацію у розмірі подвійної гарантованої суми. І це ще не все: за нас сплачуватимуть щорічні внески до кінця дії договору. Тобто, ми не будемо утриманцями для власних дітей, а також зможемо зняти фінансовий тягар при форс-мажорних обставинах зі здоров’ям із усіх своїх близьких.

Тож варто спитати в свого страхового консультанта: хто такий вигодонабувач та як його вписати в поліс страхування життя? Або дочитати цей матеріал до кінця та з’ясувати для себе, хто є найдорожчим.

 1. Як обрати банк, який не вкраде ваші гроші?
 2. Компанії страхування життя: а якщо вони з нашими грошима втечуть?

Пам’ятайте, що всі ці опції мають бути включені у вашому полісі, уважно вивчайте його та контролюйте.

Як це допоможе дітям?

Придбавши поліс із всіма фінансовими «запобіжниками» для наших дітей, ми допоможемо їм:

 • утриматись на звичному рівні життя не лише малятам, а і всій родині, яка залежить від нашого заробітку. Дуже часто такі виплати стають справжнім порятунком!
 • Отримати гідну освіту в будь-якому разі, незважаючи на обставини та нашу присутність у їх житті. Тобто, йдеться про реальну турботу про наших дорогих діток!
 • Розрахуватися з кредитами або боргами, якщо вони залишаться після нас. Адже, чому банки змушують страхувати життя на їх користь, коли береш кредит? Саме з цієї причини: може виявитися так, що родина не зможе повернути борги, а так банк забирає собі страхову суму.

1.Банк: золото, валюта чи гривні?

2. Три прості кроки до фінансової незалежності, які ви навряд колись зробите

Як це допоможе нам?

 • Потурбуватися про себе самих, якщо ми вже будемо не в змозі це зробити. Ми отримаємо грошову компенсацію, якщо станемо непрацездатними в результаті нещасного випадку або хвороби і не зможемо забезпечувати своїх дітей.

Як часто ми стикаємось із тим, що людина, отримавши травму на роботі, не може добитися законних виплат із інвалідності або компенсацій на лікування. А іноді власники підприємства можуть навіть звільнити «заднім числом», щоб не викликати підозр у контролюючих служб у власній халатності. На жаль, такі випадки не поодинокі, люди можуть роками ходити по судах, добиваючись справедливості, а їх діти в цей час ростуть та навчаються без підтримки батьків.

 • Ми отримаємо гроші в таких випадках: переломи, опіки, хвороби, травми, хірургічні втручання та госпіталізація, що допоможе забезпечити нашим дітям звичний рівень життя під час нашого лікування та одужання.

Бо лікарняні, як відомо, зараз платять далеко не всім, а часто ми працюємо неофіційно, що взагалі ставить під сумнів «стабільність» нашої роботи та заробітку. Тож у таких випадках варто потурбуватись про себе самостійно.

Форс-мажор зі здоров’ям. Як не просити гроші в близьких?

Лікбез

Страхова сума – це визначена в полісі сума грошей, які людина збирається накопичити за певний строк, вказаний в договорі страхування. Це саме та гарантована сума, яка буде сплачена нам по закінченню дії договору або в разі нашої смерті нашим дітям.

Вигодонабувач – це та людина, яку ми вписуємо в поліс своєю рукою, яка в разі настання самого страшного моменту, отримає гроші згідно нашого поліса. До речі, відсудити, поділити або якимось іншим законним чином відібрати гроші у вигодонабувача (як це часто стається із спадщиною або заповітами) неможливо.

У мене немає дітей, тож мені це не потрібно

Інформація вище може викликати саме таке заперечення. Але давайте подумаємо логічно.

Чим раніше ми почнемо нарощувати свою грошову вартість – тим краще. У нас може не бути вигодонабувачів зараз, але з’являться в майбутньому. І якщо ми почали зберігати хоча б 500-1000 грн у місяць на полісі страхування життя, то за 10 років поки у вас з’являться діти, вже накопичиться більше 200 000 грн. Ці гроші не тільки для того, якщо ми помремо, вони можуть дати можливість швидше придбати житло, або дозволити собі взяти час для відпочинку з дитиною, яка тільки що народилася, або інші можливості насолодитись життям ще в молодому віці.

Голове фото – надане авторкою

Читайте інші матеріали авторки:

 1. Фінансова піраміда: головні ознаки шахрайства
 2. .Інструменти для заощаджень. Як правильно обрати?
 3. Сім ефективних методів для заощаджень
 4. Жіноча онкологія: інформація для жінок та люблячих чоловіків
 5. Як робити розумні інвестиції. Початок
Поділіться.

Залиште відповідь