Поліція в Броварах зафіксувала ознаки «сітки» – останні порушення

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Поліція зафіксувала ознаки «сітки» на виборах у Броварах. Про це повідомляє журналіст руху «Чесно» Сергій Огородник, який зараз перебуває на дільниці № 321232, що на вул. Гагаріна, 6. А на сусідній дільниці № 321233 у 7-ій школі встановили ще одну спробу сфотографувати бюлетень. Загалом поліція вказує на 8 складених протоколів про адміністративні правопорушення.

Як повідомляє журналіст «Чесно», на дільниці № 321232, «за словами одного із спостерігачів, жінка залишалася тривалий час на дільниці, віталася і відмічала прізвища виборців на аркуші паперу, який мала з собою. Офіцер поліції зі слідчо-оперативної групи підтвердив нам цю інформацію. Список з відмітками вилучений і подію зареєстрували як правопорушення». 

У «Чесно також вказують», що на цій же ДВК затримали чоловіка, який фотографував свій бюлетень. За адресою чоловіка, який встиг відправити бюлетень, прописано 36 виборців. Такі явища можуть мати суттєвий вплив на результати виборів, якщо явка низька, констатують у русі.

ДВК № 321232

У приміщенні ДВК № 321232 також встановлений банер, який може натякати на назву партії, за яку “варто” голосувати, вказують у “Чесно”

До того ж, на дільниці урни виявилися не опломбованими пластиковими пломбами, які видали в ТВК. «Голова комісії пояснила, що вони нібито випадково замкнули пластикові пломби в сейфі, коли пломбували урни паперовими наліпками із печатками. На дільниці просто над столами, де видають бюлетені висить банер із ознаками прихованої агітації», –  розповів Сергій Огородник.

Тим часом на сусідній дільниці № 321233, що у 7-ій школі, також підтвердили, що виборець сфотографував свій бюлетень. Про це також повідомила активістка «Голосу» Юлія Павельєва.

Нагадаємо, зранку на ДВК № 321229, що на території колишнього Броварського вищого училища фізичної культури на вул. Шевченка, 21, так само виявили чоловіка, що фотографував свій бюлетень.

Дані поліції

Як розповів «Трибуні» начальник Броварського відділу поліції Максим Скидан, уже складено 8 протоколів про адміністративні правопорушення. Один із них – через порушення громадського порядку. Як указують правоохоронці, житель міста в приміщені ДВК ображав учасників виборчого процесу та ще й прийшов до виборчої дільниці без засобів індивідуального захисту.

Решта протоколів – за фотографування бюлетенів.

У поліції також зазначають, що одна з дільниць не змогла відкритися вчасно. Зі слів Максима Скидана, ідеться про ДВК № 321247, що розміщена в Броварському професійному ліцеї. За вказаним фактом проводять перевірку.

Фото – рух «Чесно»

Читайте також

  1. Перевибори в Броварах стартували з порушень. ФОТО. ВІДЕО
  2. «День тиші» в Броварах: чи були помічені порушники? ОНОВЛЕНО
  3. Перевибори-2021: на фінішній прямій. ВІДЕО

Поділіться.

Залиште відповідь