Поліція інформує: розпочався місячник добровільної здачі зброї

Pinterest LinkedIn Tumblr +

З 1 по 7 жовтня 2016 року до відділу надійшло 311 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення, а також інші події, з яких 27 мають ознаки кримінальних правопорушень. Про це повідомляє прес-служба Броварського відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області,

На території Броварів зареєстровано: 6 тілесних ушкоджень, 16 крадіжок майна громадян, 2 факти незаконного заволодіння транспортними засобами, 1 грабіж та 11 фактів раптових смертей.

На дорогах міста сталося 18 дорожньо-транспортних пригод, травмованих немає.

З 1 жовтня розпочався місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Правоохоронці нагадують: незаконне зберігання зброї, а також боєприпасів та вибухових речовин є злочином, за який передбачено кримінальну відповідальність. Здавши зброю до поліції в рамках місячника, можна уникнути проблем із законом.

Здати зброю для знищення чи подальшої перереєстрації мешканці міста можуть, звернувшись до фахівців дозвільної системи або в чергову частину Броварського відділу поліції. Там можна подати заяву та отримати необхідну інформацію.

Номери телефонів чергової частини Броварського відділу поліції: 102 або (04594) 5-34-04, 4-04-80.

Поділіться.

Залиште відповідь