Польова кухня, солодощі та екскурсії — активісти та ветерани АТО готують програму до Дня захисту дітей

Pinterest LinkedIn Tumblr +

1 червня у Броварах відбудеться захід для дітей міста, присвячений Дню захисту дітей.

Про це під час загальних зборів Громадської організації «Авангард АТО Броварії» розповів її голова, він же керівник Броварської спілки учасників АТО Ігор Муратов.

За словами Муратова, долучаться до заходу та нададуть допомогу та сприяння в тій чи іншій мірі Асоціація батьків міста Бровари на чолі з Ігорем Романенком, депутати Броварської міської ради, управління освіти та міська влада.

IMG_3652

Наприклад, як розповів активіст, депутат Сергій Батюк («Солідарність») допоможе організацією музичного оформлення, депутат Леонід Черепейнік («Солідарність») — у вигляді оплати гумових кульок, голова фракції «Самопоміч» Андрій Василенко пообіцяв, що броварське підприємство «Зееландія», яке він очолює, допоможе із випічкою та солодощами. Також, як розповів виданню «Трибуна-Бровари» Андрій Василенко, у рамках свята для дітей воїнів АТО проведуть екскурсії по підприємству «Зееландія».

«Такий захід необхідний для того, щоб об’єднати броварських дітей навколо ідеї патріотичного виховання Ми хочемо показати, що цінуємо їхню допомогу у тяжкі для нас часи, коли ми перебували на лінії вогню. Залишається лише побажати, щоб такі загально-соціальні речі не використовувалися у різних маніпуляціях і політичних інтригах, буцімто, ми «під кимось». Ми звертаємося за допомогою не для того, щоб хтось пропіарився, а для того, щоб зробити життя наших дітей якомога найкращим», — зазначив Ігор Муратов.

Як розповів виданню «Трибуна-Бровари» голова Асоціації батьків міста Ігор Романенко, під час заходів відбудеться презентація малюнків, які броварські діти відсилали в зону АТО. До цього свята, за словами Романенка, діти на студії вже записали пісню і готується відеокліп, будуть конкурси, планується польова кухня, де готуватиметься «солдатська каша».

Водночас, голова Асоціації батьків міста зауважив, що громадські організації докладуть зусиль, аби провести захід своїми силами, а саме учасників АТО, батьками міста та небайдужими громадянами. «Від міської влади долучиться до нас служба у справах дітей та сім’ї. Можливо, у деяких організаційних моментах долучиться управління освіти», — зазначив Романенко.

Передбачається, що частина заходів відбудеться у Парку «Перемога» в комплексах «Ракушка» або «Шайба». Можливо, з 18.00 до 21.00 пройде дитяча дискотека.

Також керівник організації «Авангард АТО Броварії» Ігор Муратов розповів, що нарешті з керівництвом міста вдалося дійти згоди щодо фінансування встановлення на стіні ЗОШ №2 меморіальної дошки в пам’ять броварських загиблих воїнів АТО Дмитра Янченка та Сергія Москаленка, які навчалися у цій школі.

Поділіться.

Коментарі закриті.