Помер Олександр Терещенко

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учня 9-Б класу Броварської ЗОШ №2 Олександра Терещенка, який мав незвичне хобі — подорожувати на потягах «зацепом» і якого 14 квітня на даху електрички «Київ-Ніжин» вдарило електричним струмом, цієї ночі не стало — хлопець помер у лікарні. Про це виданню «Трибуна-Бровари» підтвердила класний керівник Олександра — Оксана Миколаївна Чайка.

14 квітня о 18.25 хлопець зі своїм товаришем сів у електропотяг «Київ-Ніжин» на зупинці «Бровари», а біля зупинки «Трубіж» вперше у житті, як потім розповідав його товариш місцевим ЗМІ, поліз на дах електрички. Відбулося враження електричним струмом потужністю у 3 тисячі вольт, в результаті чого юнак отримав опік 60% тіла.

Спочатку за життя Сашка боролися лікарі Бобровицької районної лікарні, потім його перевезли до Київської обласної. На жаль, хлопчика врятувати не вдалося…

За збігом обставин, напередодні трагічної події з виданням «Трибуна-Бровари» зв’язався один із депутатів Броварської міської ради, який побажав бути неназваним («Для мене піар на цій темі не потрібен», — сказав депутат), який розповів про те, як однокласники Сашка збирали для нього кошти, як проводили благодійні акції, як торгували саморобними виробами харчового напряму, як місцеві торгівці на Торгмаші гнали дітей і не дозволяли їм торгувати, а коли зрозуміли, що акція благодійна — вже не чіпали. «У такий спосіб було зібрано близько 15 тисяч гривень. «Та відданість і щирість, з якою діти збирали для свого однокласника і друга Сашка кошти, заслуговує на повагу», — сказав депутат. Учора своїми думками і відчуттями поділилася з виданням «Трибуна-Бровари» і класний керівник школяра Оксана Чайка. «Ми справді проводили акцію і за останні два дні неймовірно виснажилися. Для однокласників, а, особливо, батьківського комітету стало вже справою принципу знайти кошти на лікування хлопця і врятувати йому життя», — сказала тоді Оксана Миколаївна.

Сьогодні класний керівник 9-Б класу ЗОШ №2 у розмові ледве стримувала сльози…

Редакція «Трибуна-Бровари» висловлює співчуття рідним і близьким Олександра Терещенка.

Поділіться.

Коментарі закриті.