Поправки до бюджету зі скандалом провалені. «Вимальовується» нова позачергова сесія

Pinterest LinkedIn Tumblr +

17 депутатів зареєстрували в Апараті ради депутатське звернення до мера Броварів Ігоря Сапожка про скликання позачергової сесії. Поштовхом до цього стало те, що депутати від т. зв. «демократичних сил» на останній сесії провалили проект «Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 12 січня «Про бюджет міста на 2016 рік», давши лише 17 голосів. За регламентом, на тій же сесії повторно винести питання на розгляд вже не допускалося.

0101

 

0102

Нагадаємо: проект змін до бюджету на 2016 рік передбачав збільшити видатки бюджету міста приблизно на 30 млн грн (з 705,045 млн грн до 735, 355 млн грн), при цьому передбачалося збільшення видатків відділу капітального будівництва з 5,7 млн грн до 29,7 млн грн.

Зокрема, збільшувалися видатки на будівництво водопровідної мережі по вулиці Симоненка з одного мільйону гривень до п’яти, на реконструкцію вулиці Київської з 2 до 10 мільйонів, а на капітальний ремонт шляхопроводу через залізничні колії заводу «Торгмаш» — з 2 млн грн аж до 14. Саме додаток №6 проекту рішення став «каменем спотикання» для т. зв. «демократичних сил», які виступили проти того, щоб «закопувати в землю гроші», тобто, витрачати кошти на реконструкцію мосту на Торгмаш.

Міський голова Ігор Сапожко поставив проект рішення на голосування «пакетом» з урахуванням доповнень видатків на інші сфери діяльності міста, зокрема, на управління соціального захисту населення (понад 600 тис. грн), Управління житлово-комунального господарства (100 тис. грн) та ін. При цьому звернувся до депутатів із запитаннями — чи є пропозиції та зауваження до голосування. І хоча депутати т. зв. «демократичних сил» говорили про те, що голосувати «пакетом» не хочуть, пропозицій по голосуванню за кожним пунктом окремо не прозвучало.

У підсумку, голосування за зміни до бюджету було «провалено» депутатами «демократичних сил», які проголосували «проти» або утрималися. Така позиція викликала у міського голови Ігоря Сапожка та у депутатів фракцій РПЛ, УКРОП і «Єдності» шквал критики, нібито у такий спосіб депутати не думають про ті верстви населення, яких стосувалися зміни в бюджеті у бік збільшення витрат. Зокрема, міський голова наголосив на тому, що «проваливши» проект, депутати у такий спосіб не підтримали питання про виділення коштів на утеплення фасадів багатоповерхових будинків, виділення коштів на реалізацію програми інклюзивної освіти, придбання апарату для гемодіалізу у міську лікарню та інші.

0201

 

0202

Тепер же, коли звернення про позачергову сесію не просто підписане, а й зареєстроване, у соціальних мережах мешканці Броварів чекають — чи справді міський голова переймається хворими, яким потрібен гемодіаліз або жителями будинків, де треба проводити утеплення фасадів, чи це просте бажання прикрити благими намірами просування «вигідних» проектів рішень. Лакмусовим папірцем має стати швидкість реакції міського голови на депутатське звернення.

Поділіться.

Коментарі закриті.