Попит на квартири у Броварах виправданий

Pinterest LinkedIn Tumblr +

За повідомленням інформаційно-аналітичного центру компанії «Олімп-Консалтинг», у вересні поточного року середня вартість квадратного метру в місті Бровари дорівнювала 695 доларам США, передає «ПрессОрг 24».

У той же час середня вартість квадратного метру в Києві у вересні 2016 року склала 1122 долари, що на 61,4% більше, ніж у Броварах.

За даними експертів з нерухомості, житло у передмісті Києва найбільш затребуване на первинному ринку нерухомості. Звичайно ж, головною причиною популярності житлових комплексів у передмісті є їхня ціна.

Грошей, за які у Києві можна придбати лише невеличку квартиру «готельного типу» у віддалених районах, вистачить на купівлю повноцінної одно- чи навіть двокімнатної квартири у новому будинку в передмісті столиці.

За даними аналітиків, у серпні 2016 року середня вартість квадратного метру в Броварах складала 12 тисяч гривень, що на 10 тисяч менше, ніж у Києві.

Вартість однокімнатної квартири загальною площею близько 38 квадратних метрів у одному з нових житлових комплексів Броварів складає 368 тисяч гривень, що в перерахунку згідно з курсом НБУ еквівалентно приблизно 14 тисячам доларів США. Комплекс розрахований на 10 тисяч квартир, із власною інфраструктурою, запроектованою за принципом «міста в місті».

Поділіться.

Залиште відповідь