Породілля з Броварів потребує допомоги (оновлюється)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

  Молодій броварчанці Вікторії Кузьминій, яка цими днями народила дитину у Броварському пологовому будинку, потрібна допомога.

Вагітній лікарі зробили кесарів розтин. Після операції у породіллі відкрилася кровотеча.

У породіллі діагностували синдром ДВС 4-го ступеня (порушення згортання крові).

Черговий лікар Курилишина Вікторія утрималася від коментарів. Спілкуватися з журналістами медики відмовилися.

Від ранку до пологового будинку сходилися люди, готові стати донороми для Вікторії. Кров жінці переливали протягом усього дня, однак та не згортається.

Також було викликано професорів зі столиці та, навіть, приїжджав губернатор Київщини Мельничук М. Д..

Зараз новонароджений малюк перебуває у реанімації, а сама породілля — у тяжкому стані в операційному блоці. В неї відмовили нирки. Родина Вікторії звернулася навіть до Інституту акушерства. Жінку хотіли перевезти до іншої лікарні (в броварській лікарні немає спеціального обладнання), але її стан не дозволив зробити це. Жінка вже майже добу знаходиться без свідомості.

Родичам породіллі жодних документів чи результатів аналізів не показали і попрохали вийти. Сказали чекати ранку. Чомусь родичі відмовляються від допомоги журналістів, відмовляють як місцевим виданням, так і центральним телеканалам у коментарях.

Зазначимо, що Вікторії Кузминої немає у списках породіль та вагітних броварського пологового будинку, хоча жінка й народжувала там.

Зараз кров донорів жінці не потрібна, однак вона може знадобитися пізніше. Породіллі потрібна матеріальна допомога.

 

Нагадаємо, у лютому в тому-таки пологовому будинку через недбалість лікарів померла породілля. Жінці встановили помилковий діагноз.

Станом на 12.05.2016 (09:00) ситуація з Вікторією така…

Вночі Кузьмина Вікторія прийшла до тями, але не на довго. Біля 09:00 реанімобіль забрав її на апараті ШВЛ в Київську обласну лікарню для підключення до штучної нирки, кровотеча не зупиняється. Чоловіку Вікторії нарешті дозволили привести священника для хрещення дитини, яка весь цей час знаходиться в реанімаційному відділенні Броварського пологового будинку.

Ще вчора броварські лікарі родичам цього не дозволяли робити.
Рідня, друзі та просто небайдужі люди допомагають породіллі хто чим може – грошима, молитвою та банальною, але так потрібною підтримкою.

Станом на 12.05.2016 (12:00) Вікторія вже знаходиться в Київській обласній лікарні, її стан значно погіршився, лікарями фіксується, як критичний. В такому стані ні в якому разі не можна підключати штучну нирку.
Сьогодні вранці до малюка приїжджав отець Тарасій з церкви Св. Петра і Павла, що в Броварах. Разом з родичами священник провів обряд хрещення хлопчика. По церковному календарю сьогодні свято Анфілохія Почаївського, тому малюка охрестили Анфілохієм, а батьки назвали його Ельдаром.

  

Наразі вирішено перевести маленького Ельдарчика в обласну дитячу лікарню (м. Боярка) і саме зараз звідти чекають на спеціальний автомобіль, призначений для транспортування малюків з патологіями.
Небайдужі люди продовжують фінансово підтримувати Вікторію та Ельдарчика, на 12:00 вже є 20 тис. грн.

 перевод

Станом на 12.05.2016 (16:00) Вікторії поставили діаліз, але стан її погіршується. Печінка та органи травної системи знаходяться в жахливому стані. Лікарі пояснюють це великою кількістю влитої донорської крові, а це прирівнюється до трансплантації органів. Тож вся надія на професіоналізм наших лікарів та на волю Бога.

На рахунок продовжують поступати кошти від небайдужих громадян не тільки Броварів, але і всієї України. Вся ця ситуація об’єднала багатьох людей в єдину сім’ю, яка переживає за Вікторію та Ельдара. Станом на 16:00 назбирали 110 тис. грн.

Щодо Ельдарчика, то він вже знаходиться в м. Боярка в обласній дитячій лікарні. А турботливі родичі та просто небайдужі люди роблять все, щоб малюк ні в чому не потребував.

Наразі знайомі родини Кузмин домовляються про переведення малюка в клініку “Охматдит” . З начмедом Івановою Тетяною Павлівною зв’яжеться начмед обласної дитячої лікарні в Боярці. Їй потрібно розуміти, який стан хлопчика, яке відділення для нього готувати, та яка медична апаратура потрібна.
Поки що Ельдарчик знаходиться в Боярці в руках професіоналів та своєї родини.

Відділення неонатології в обласній дитячій лікарні (м. Боярка)

Ельдарчик зі своєю тіткою (сестра Вікторії)

Маленький Ельдарчик чекає на свою маму Віку

 

Нещодавно від депутата Броварської міської ради Сергія Батюка поступила цікава інформація, буцімто Броварська ЦРЛ витратила за добу на спасіння Вікторії своїх коштів у розмірі півмільйона гривень.

Серед населення відразу почалась дискусія з цього приводу, адже гроші та кров збирали всією, вже великою, родиною. Рятувати Вікторію та її сина визвались всі Бровари і не тільки…

Дуже дивно, де лікарня взяла 500 тис. грн., адже головний лікар БРЦЛ Валентин Багнюк, на останній оперативній нараді в міській раді, яка пройшла 10.05.2016 року, оголосив, що лікарня півроку не мала жодного фінансування (див. 01:30 хв.)

Сам Сергій Батюк так прокоментував свій же пост у соцмережах:

– Лікарня ввела препарат на сумму 500 000 грн . Це не означає, що ці гроші вони витратили зі свого бюджету. Таких грошей в лікарні немає. Це всього на всього вартість препарату, який ввели за один день. А от збирали цей препарат з багатьох пологових будинках. Яких саме, дізнаємося згодом.
Даний препарат лікарня не закуповує, він іде по централізованому постачанню, його закуповують департамент та міністерство, розподіляють по 2 ампули на пологовий будинок, так, що дані ампули привозили з області, а ціна на апарат НОВОСЕВЕН 5мг коливається в районі 80-90 тис. грн.
А якщо у вас по 30 тис. грн., то може подаруєте для лікарні, а то всі тільки гадять, а ні, щоб подякувати лікарям і всім, хто допомагав і добу були без відпочинку. Але всеодно броварчани молодці, що прийшли на допомогу, і працівники лікарні перші здавали кров і робили все можливе, дай Бог щоб мама і дитинка довго жили і були щасливі, а ми всі будем молитись за них….

Варто ще сказати, що ту кров, яку збирали 11.05.2016 лікарі Броварської лікарні не передали в обласну лікарню, куди транспортували Вікторію. Рідня та друзі родини знову купували кров в Харькові.

Кров з лікарні до лікарні не передається. Це медичні правила. Там є ще гірша новина. Як казав Багнюк ще з ранку. Сепарірована кров (та, що вже певний час зберігається) для Віки не підходить, тобто вона потрібна тільки для отримання плазми крові . А от вливати їй потрібно тільки “гарячу” тобто ту, що недавно здали донори,  — прокоментував і цей випадок депутат Броварської міської ради Сергій Батюк.

Тепер щодо стану Вікторії та Ельдарчика…

Станом на 12.05.2016 (22:00) Вікторія знаходить в стабільному тяжкому стані. За допомогою штучної нирки постраждалій зробили одну прокачку донорської крові. Поки що ні покращень, ні погіршень життєдіяльності Вікторії немає, але лікарі прогнозують погіршення стану здоров’я Вікторії після третьої чи четвертої прокачки крові.

На відміну від своєї мами, Ельдарчик почуває себе добре. На даний момент він знаходиться під пильним оком лікарів під спеціальною лампою. Ельдарчик їсть з пляшечки, сміється, махає ручками та ніжками, ніби зве до себе свою найріднішу людину – свою маму.

Далі буде…

Фото видання “At Brovary”

Поділіться.

Коментарі закриті.