Порошенко призначив нового губернатора Київської області

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Президент України Петро Порошенко призначив головою Київської обласної держадміністрації Олександра Горгана. 28 жовтня новий очільник ОДА був офіційно представлений колективу.

Як повідомлялося раніше, Олександр Горган виграв конкурс на посаду голови Київської облдержадміністрації, що проводила Комісія з питань вищого корпусу державної служби. Він переміг із результатом 18,03 бали, тоді як його найближча суперниця, голова Васильківської райради Наталія Баласинович набрала лише 14,02 бали.

В ході свого виступу на церемонії Президент України висловив надію, що Олександр Горган на посаді голови Київської ОДА зможе реалізувати свій великий потенціал. Олександр Горган відзначив, що для нього є високою честю на такій відповідальній посаді виконати свій обов’язок перед рідною країною. «Моя логіка одна — я ваш і залишуся вашим назавжди», підкреслив новий голова обласної держадміністрації.

Довідка: Горган Олександр Любомирович народився 5 листопада 1975 року в Калуші Івано-Франківської області. Закінчив з відзнакою юридичний факультет Київського національного університету за фахом «правознавство». Згодом навчався у Великій Британії та США. Є президентом Всеукраїнської молодіжної організації «Молодь проти корупції», засновником та почесним президентом ВМГО «Асоціація молодих донорів України». З березня 2015 року обіймав посаду голови Вишгородської райдержадміністраціії. 

Поділіться.

Залиште відповідь