Потонули в боргах: комісія вирішить, Лісогор чи Семенюк завинили на мільйон

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Майже мільйон гривень запросило Управління освіти і науки Броварської міської ради на чолі з Володимиром Онищенком на наступний рік з бюджету на відшкодування витрат на комунальні послуги з проведення занять плавання у КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» (туди входить басейн, що знаходиться поблизу ЗОШ №9).

Такі цифри були подані депутатам на затвердження на третю сесію міської ради в рамках проекту фінансування програми «Позашкільна освіта».

На чималеньку суму ще на засіданні новоутвореної комісії з гуманітарних питань звернула увагу депутат Тетяна Крилова. З її боку було логічним запросити вже натретю сесію директора КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр». Однак, деякі депутати виступили проти, зазначивши, що спочатку пропозицію про запрошення директора треба озвучити на сесії, а лише потім (якщо депутати підтримають) запрошувати.

111 (9)

На самій сесії пані Крилова спробувала знову підняти тему запрошення директора басейну на наступне засідання. Однак міський голова Ігор Сапожко, здавалося, намагався уникнути такої пропозиції, нагадавши про те, що донедавна його очолював відомий спортсмен, плавець та багаторазовий чемпіон світу та Європи Олег Лісогор. Керманич Броварів явно натякав, що саме Олег Лісогор своїм керуванням довів КП «Оздоровчо-лікувальний центр» до таких боргів.

Тоді депутати, зокрема, Аліна Дяченко запитала прямо — хто є директором басейну?

Відповідь була неочікуваною, але й багато що пояснювала: Олена Семенюк — колишній член Партії регіонів та секретар міського голови Ігоря Сапожка в міській радіVI скликання, набула слави посадовця, від якого інформації, навіть та, яка вважається публічною, місцеві журналісти ніколи не могли добитися.

семенюк

Олена Семенюк

До того, як пані Олена стала депутатом і потім секретарем, вона обіймала посаду директора «Оздоровчо-лікувального центру», а коли депутатство закінчилося, повернулася на попереднє місце роботи. Відзначимо, що такі розпорядження (міського голови) обов’язково повинні бути озвучені на сайті міської ради — чого зроблено не було.

Показово, що міський голова одразу ж почав наполягати на тому, що Олег Лісогор приймав центр і басейн без боргів, а коли Олена Семенюк його приймала назад, там їх уже назбиралося майже на 2,5 млн.

Думки стосовно ситуації розділилися: так депутат Вадим Андрієвський та заступник міського голови Василь Андрєєв наполягали, що саме Лісогор винен у занепаді центру, у свою чергу депутати «демократичних сил» заявили, що не хочуть робити однозначних висновків, допоки не буде вивчена ситуація повністю.

До того ж депутати від «Батьківщини» у бесіді з кореспондентом видання «Трибуна-Бровари» повідомили цікаву деталь: коли Олег Лісогор (балотувався до міської ради на останніх виборах за списками «Батьківщини») став директором КП, бухгалтери та адміністративний персонал залишилися ті ж, що були при Олені Семенюк.

Зокрема, як засвідчують документи, які випадково знайшли депутати «демократичного табору» і які оприлюднив депутат Олег Берестовий, і при Олегові Лісогору, і при Олені Семенюк заступник був один і той же — Сергій Жеребцов. Чи не чоловік Людмили Жеребцової, колишнього депутата міської ради, яка була директором цього закладу?

заява

заява-2

Та й сам автор пам’ятає випадкову зустріч з відомим спортсменом просто на вулиці — Олег Володимирович розговорившись, сказав, що ситуація з міським «Оздоровчо-реабілітаційним центром» і звинуваченнями на його адресу щодо поганого керування дуже й дуже неоднозначна.

лісогор

Важливо те, що хтось із керівників довів комунальне підприємство до зубожіння, а тепер ці «дірки» доведеться «латати» за рахунок місцевого бюджету.

У підсумку було ухвалено рішення — проект щодо програми «Позашкільна освіта» затвердити, а постійним комісіям — гуманітарній, з питань ЖКГ та бюджетній найближчим часом провести спільну нараду з цього питання і запросити на неї обох фігурантів справи — Олега Лісогора і Олену Семенюк, аби розібратися у ситуації.

Фото — Олексій Комаровський та видання “Маєш право знати”

Поділіться.

Коментарі закриті.