Потрібні фахівці по контролю за станом благоустрою Броварів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На офіційному порталі Броварської міської ради оприлюднено оголошення щодо конкурсу на заміщення вакантних посад. Потрібні два головних спеціалісти спецвідділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста.

Вимоги до претендентів на посади: громадянство України, повна вища освіта, вільне володіння державною мовою, не менше 3 років досвіду роботи та знання ПК не нижче рівня колристувача.

Додаткову інформацію щодо функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати безпосередньо у спецвідділі контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Броварської міської ради за адресою: вул. Гагаріна, 15, кімн. 309. Телефон для довідок: 4-61-28.

Згідно з інформацією на сайті Броварської міської ради, спецвідділ контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста виконує наступні функції:

– Здійснення контролю зовнішнього благоустрою території, технічного і санітарного стану об’єктів інфраструктури, правомірності їхнього розміщення згідно чинного законодавства.

– Виявлення недоліків зовнішнього благоустрою на території міста та виконання організаційних, адміністративних та економічних заходів щодо їх усунення.

– Проведення планових комплексних перевірок благоустрою і санітарного стану території міста та місць масового перебування громадян з залученням представників необхідних служб міста.

– Контроль за виконанням умов та термінів аварійних та планових ордерів виданих відділом.

– Надання приписів службам, підприємствам і організаціям міста, незалежно від форм власності і підпорядкування про демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм, рекламоносіїв та інших самовільно розміщених об’єктів.

– Організовує проведення місячників, суботників, санітарних п’ятниць з метою покращення технічного і санітарного стану, благоустроєм території міста.

Поділіться.

Залиште відповідь