Хто і на що отримав гроші: підсумки позачергової сесії міськради

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час 88-ої позачергової сесії Броварської міської ради депутати підтримали перерозподіл коштів із «вільних залишків» на різні потреби міста: фінансування комунальних закладів, будівництва і капремонти тощо. Окрім того, під час сесії з депутатської групи «Рідне місто Бровари» вийшли двоє обранців, а міський голова Ігор Сапожко оголосив хвилину мовчання за померлими після зараження COVID-19 депутатом Валерієм Іваненком і мером Харкова Геннадієм Кернесом.

Хто отримає кошти

З-поміж ухвалених рішень у межах міської програми з будівництва, капремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально-культурного призначення на 2019 – 2023 роки:

  • зняли з реконструкції та капремонту шатрових дахів – 450 тис. грн (було передбачено 8 200,00 тис. грн);
  • зняли з будівництва, реконструкції, капремонту доріг, вулиць, шляхопроводів – 400 тис. грн (було передбачено 9 666,00 тис. грн);
  • додали на будівництво, реконструкцію, капремонт парків, скверів, зон відпочинку 850 тис. грн (було передбачено 9 999,00 тис. грн);
  • додали на діяльність КП «Бровари-Благоустрій» 1,9 млн грн, тепер загальний обсяг коштів у межах програми становить 84 945,80 тис. грн.

У цьому році КП «Броваритепловодоенергія» отримає додатково 7,15 млн грн. Таким чином загальний обсяг коштів підприємства на виплати заробітної плати, оплату за енергоносії, за роботи та послуги у 2020-му становитиме 24,75 млн грн. Нагадаємо, на підтримку КП у 2021 році з міського бюджету планують виділити 30 млн грн. Пропозицію винесли на розгляд сесії 24 грудня.

Читайте також: У 2021 році для КП «Броваритепловодоенергія» місто планує виділити 30 млн грн

КП «Міський футбольний клуб» із бюджету Броварів виділили додатково 300 тис. грн. Гроші мають піти на зарплатню співробітникам із відрахуваннями за листопад і частково жовтень 2020 року. Таке рішення з другого разу ухвалили депутати під час позачергової сесії. За інформацією чиновників, потреба комунального підприємства до кінця цього року більша, вона становить 549,5 тис. грн.

Кубок Юніона турнір Янченка Дмитра Семенець

Нещодавно КП “МФК” очолив броварський журналіст Руслан Семенець, який на останніх виборах до Броварської ОТГ балотувався від “Європейської солідарності”

Окрім того, фінансову підтримку в розмірі 280 тис. грн отримало комунальне підприємство «Оздоровчо-реабілітаційний центр». Також 400 тис. грн додали на цьогорічну програму забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Броварів.

Політичні й організаційні заяви

Перед початком сесії міський голова повідомив про заяву депутатів міської ради Вікторії Коваленко та Максима Семенова про вихід із депутатської групи «Рідне місто». Зазначимо, на виборах 2020 року вони балотувалися від «Перемоги Пальчевського». До групи «Рідне місто» входили або входять депутати Вадим Андрієвський, Володимир Білокінь і Сергій Бельський.

Після повідомлення про цю заяву Ігор Сапожко оголосив хвилину мовчання за броварським  депутатом Валерієм Іваненком і міським головою Харкова Геннадієм Кернесом. Обидва померли від ускладнень унаслідок зараження COVID-19. Зазначимо, у 2014 році Геннадій Кернес брав участь у сепаратистських мітингах, він не приховував своєї проросійської позиції.

Гепа і Доба

Геннадій Кернес і Михайло Добкін під час проросійського мітингу в 2014 році

Окрім іншого Ігор Сапожко повідомив, що з 1 січня почне діяти нова, спільна з Княжичами і Требуховим, Броварська ОТГ. Це відбудеться попри відсутність новообраної ради громади.

До того ж, бюджет 2021 року міськрада ухвалюватиме загальний, з урахуванням доходів і видатків на села майбутньої ОТГ. Ігор Сапожко також зазначив, що в Требухові й, особливо, в Княжичах є купа майнових і інших проблем. Найймовірніше, доведеться через ці питання судитися.

Читайте також

  1. Деталізований розподіл бюджету Броварів на 2021 рік
  2. Як планують поділити в Броварах 1,342 млрд грн бюджету
  3. Які комунальні підприємства отримали додатково гроші з бюджету
  4. Дофінансування комунпідприємств і кримінал Сапожка – прощальна сесія міськради
Поділіться.

Залиште відповідь