Пожежники цілий день гасили відходи тепличного господарства в Калинівці. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора зранку сталося займання сміття в полі у селі Калинівка – на території ПАТ «Комбінат тепличний». Для ліквідації пожежі рятувальникам знадобилося близько 8 годин. Не виключають підпал. Про це «Трибуні» розповіли в броварському відділенні ДСНС.

Як розповіли рятувальники, повідомлення про займання надійшло о 10:09. На місце події виїхало одне відділення з Броварів у складі 5-ти рятувальників. На територію комбінату прибули о 10:31.

На місці події пожежники з’ясували, що горять відходи тепличного господарства на площі 900 кв. м і висотою 2 м. Рятувальники почали гасіння двома стволами і викликали підмогу.

Пожежа в Калинівці

О 10:57 на допомогу виїхало ще одне відділення з Броварів із 3-ма рятувальниками. Однак, по дорозі ЗІЛ-130 зламався, після чого його повернули в розташування на ремонт. Наступна машина прибула на місце лише о 12:47, завдяки чому до гасіння доєднався ще один ствол.

Пожежа в Калинівці

Локалізувати займання вдалося лише о 16:15. Повну ліквідацію зафіксували о 18:07.

Серед причин пожежі рятувальники не виключають навмисний підпал. З їхніх слів, на підприємстві подібні випадки трапляються вже другий рік поспіль у той самий сезон.

Фото – ДСНС

Читайте також

  1. У Гайовому – будинок, у Броварах – паркан: неспокійний вечір для пожежників. ФОТО
  2. У Зазим’ї вщент згорів триповерховий приватний будинок. ФОТО

  3. У Броварах за годину трапилися дві пожежі за сусідніми адресами. ФОТО, ВІДЕО

Поділіться.

Залиште відповідь