Позов «Альянс-Новобуду» до Ірини Нікітчиної суд залишив без розгляду

Pinterest LinkedIn Tumblr +

29 червня о 10:30 у Дніпровському районному суді м. Києва розпочалось судове засідання за позовною заявою ТОВ «Альянс-Новобуд проти Ірини Нікітчиної щодо захисту репутації юридичної особи.

Попереднє засідання, призначене на 17 травня 2017 року, не відбулось через відсутність судді.

На сьогоднішньому засіданні представник відповідача Ірини Нікітчиної, заявив клопотання про залишення без розгляду позову ТОВ «Альянс-Новобуд» щодо захисту ділової репутації юридичної особи.

Своє клопотання аргументував тим, що «згідно постанови суду, позивач (ТОВ «Альянс-Новобуд») мав сплатити судовий збір до 02 квітня 2017 року, але вчасно не здійснив оплату у вказаний в судовій ухвалі час.

Представник ТОВ «Альянс-Новобуд» заперечив клопотання, зазначивши, що після отримання ухвали позивач не мав достатньо часу, аби сплатити судовий збір. Квитанція про сплату датується 17 травня 2017 року.

Для винесення рішення по клопотанню суд направився в дорадчу кімнату. Після перерви суддя оголосив ухвалу щодо задоволення клопотання відповідача Ірини Нікітчиної та її представника Віктора Пальнюка стосовно залишення позову ТОВ «Альянс-Новобуд» без розгляду.

Ірина Нікітчина про розгляд справи: «Ми подали заперечення по суті справи з додатками на 122 сторінках, але розгляд справи по суті не відбувся взагалі тому, що «Альянс-Новобуд» не виконав вимогу суду від 30 березня 2017 року. Тоді на засіданні суду було суддею зазначено, що не дотримано вимоги до позову: позивач висунув три вимоги, а судовий збір було сплачено за дві вимоги. Ухвала суду була доплатити приблизно 1400 грн, представник позивача знав про ухвалу і умови зазначені в ній, проте судовий збір було сплачено лише 17 травня. Тому сьогодні суд мав підстави відмовити у розгляді, хоча одночасно зазначається, що суд має право на апеляції та повторний розгляд справи.

Ми подали свої заперечення по суті позовної заяви, можливо, ознайомившись з ними позивач відмовиться від подальших позовів. Наразі ж суд задовольнив наше клопотання про залишення справи без розгляду. Хоча ми не виключаємо можливості подачі апеляції, касації на це рішення. Можливо, будуть інші позови зі зміненими формулюваннями чи вимогами… хто знає? Суть претензії ТОВ «Альянс-Новобуд» та моїх заперечень я невдовзі оприлюдню».

Нагадаємо, найбільший забудовник м.Бровари — ТОВ «Альянс-Новобуд» — позивається до місцевої активістки та громадського експерта Ірини Нікітчиної після її виступу на прес-конференції в інформаційній агенції УНІАН 13.10.2016 року, яка стосувалась вирубування соснового лісу на розі вулиць Симоненка-Чорновола у м. Бровари.

Згідно актів комісії, під зрізання для будівництва висоток потрапили «чагарники», серед яких наймолодшими були дерева віком 15 років, найстаршими — 80-річні сосни. Так виглядали «чагарники до вирубки у жовтні 2016 року:

Лютий 2017 року — «чистка чагарників» від «Альянс-Новобуд»:

Після вирубки:

Титульне фото зі сторінки Ірини Нікітчиної у Facebook.

Поділіться.

Залиште відповідь