Позов до суду по землях Радіопередавального центру: подасть прокуратура, міськрада долучиться як позивач

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Останнє засідання тимчасової комісії з питань повернення земель Радіопередавального центру у комунальну власність завершилося домовленістю про те, що у четвер, 9 червня, буде ухвалене рішення про скликання позачергової сесії для ухвалення рішення про виділення з бюджету 210 тисяч гривень для юридичного відділу.

Однак, у четвер комісія не збиралася і, відповідно, рішення рекомендувати депутатам ініціювати проведення позачергової сесії не ухвалювала.

Як розповів голова комісії, депутат Володимир Опалько, до якого видання «Трибуна-Бровари» звернулося за коментарем, у ініціюванні скликання позачергової сесії відпала необхідність, оскільки позовну заяву підготувала Броварська міськрайонна прокуратура.

«Броварська прокуратура відправила на вичитку позовну заяву до обласної. Там знайшли деякі невідповідності і неточності. Підправивши, повернули назад до міськрайонної прокуратури, щоб та могла подавати до суду.

Вже сплачене мито, а тому у нас відпала необхідність: а) у додатковому фінансуванні, б) у скликанні позачергової сесії», — зазначив Володимир Опалько.

За словами депутата, зараз є потреба в підтвердженні вимог міської ради і долученні до позову прокуратури. «Своїм рішенням міська рада повинна долучитися до позову, але на це є термін — близько місяця. Тому немає сенсу зараз поспішати, а краще до цього якісно підготуватися», — сказав Володимир Опалько.

У відповідь на репліку кореспондента про те, що на засіданні обговорювали різні варіанти, з розряду «підстрахуватися», Володимир Григорович зазначив: «Думка підстрахуватися була на той випадок, якщо прокуратура не подасть позовну заяву — вчасно або не сплатить мита. Але мито вже сплачене і позовна заява вже в роботі. В прокуратурі потужніші фахівці, тож, якщо вона подасть заяву, а ми долучимося, то ефект буде удвічі більший і, відповідно, шансів на перемогу. Позачергову сесію потрібно буде скликати уже в частині долучання до позовної заяви прокуратури», — підвів підсумок Опалько.

Нагадаємо, що термін позовної давності спливає 25 червня.

Поділіться.

Коментарі закриті.