Представлення депутатів нової каденції відкладається: завтра сесії міськради не буде

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Завтра 1-ї сесії міської ради нового скликання не буде. Про це ще не говорять у голос, але на неофіційному рівні з табору демократичної більшості виданню «Трибуна-Бровари» повідомили про те, що представлення переможців місцевих виборів депутатами на цьому тижні не відбудеться.

Ще у вівторок дзвінки до канцелярії та апарату Броварської міської ради бажаного результату не дали — там не знали чи буде скликатися перша сесія новообраної міської ради.

У Територіально-виборчій комісії, куди завітав кореспондент, йому повідомили про те, що проведення першої сесії під питанням, оскільки не всі депутати, які виграли вибори, написали заяви «про відсутність інших представницьких мандатів». На момент спілкування з представником ТВК, з 36 депутатів таких, що не написали було — 11.

Далі з різних джерел кореспонденту видання дійшла суперечлива інформація: з одного боку 25 депутатів — це та кількість, за якої проводити сесію можливо, з іншого — депутатам надається 20 днів з моменту оприлюднення Постанови Броварської міської виборчої комісії «Щодо встановлення результатів виборів депутатів Броварської міської ради Київської області у багатомандатному виборчому окрузі».

Хай би як там було, а з демократичного табору надійшов сигнал: «1-ї сесії міської ради завтра не буде».

Тим часом, учора після засідання виконавчого комітету міський голова Ігор Сапожко провів за закритими дверима зустріч з головами партійних фракцій «Єдності» Володимиром Оксютенком, Радикальної партії Олега Ляшка Вадимом Андрієвським та УКРОПу Петром Бабичем. Про що йшлося на цій зустрічі — невідомо.

Як повідомили з табору демократичної більшості, на особисту зустріч до міського голови приїжджали голови ще двох фракцій з т. з. «демократичної більшості» і навіть сказали — хто це, однак, перевірити цю інформацію не вдалося, а тому видання її не публікує.

Нагадаємо, що на першій сесії міськради повинні були вступити в свої права депутатів переможці виборів, повинні були розглянуті питання секретаря ради, складу виконкому, складу постійних комісій. Тепер все це відкладається на невизначений термін, що продовжує повноваження адміністрації міського голови та виконкому, зокрема, принаймні, на тиждень.

Учора увечері проходила одна із робочих зустрічей на рівні депутатів. На ній, як стало відомо виданню «Трибуна-Бровари», т. з. демократичному табору не вдалося прийти до спільного знаменника у багатьох стрижневих питаннях. За інформацією з різних таборів демократичної більшості, узгодженої кандидатури секретаря поки що немає.

Поділіться.

Коментарі закриті.