Представники ТОВ «Інтер-профіт», ТОВ «Компанія Інтер-Кастомс» та Банку «Михайлівський» просять суд віддати їм землю Броварів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Вищий господарський суд сьогодні, 19 липня, розпочав розгляд касаційної скарги на рішення Київського апеляційного господарського суду від 6 червня 2017 року.

Нагадаємо, своїм рішенням Київський апеляційний господарський суд повністю задовольнив апеляційну скаргу Першого заступника прокурора Київської області на рішення Господарського суду Київської області від 13.10.2016 року, скасував це рішення Господарського суду та задовольнив позов Першого заступника прокурора Київської області.

Головним у рішенні Київського апеляційного господарського суду під головуванням судді О.Гаврилюка стало наступне:

  • витребувати на користь територіальної громади в особі Броварської міської ради з незаконного володіння ТОВ «Інтер-Профіт» земельні ділянки загальною площею 76,6705 га;
  • витребувати на користь територіальної громади в особі Броварської міської ради з незаконного володіння ТОВ «Компанія Інтер-Кастомс» земельні ділянки загальною площею  18,00 га.

У сумі це й складає 94,6 га, які були в користуванні Державного підприємства «Радіопередавальний центр» (РПЦ). Це той ласий шматочок у Броварах, яким  ще у 2012 році намагалася незаконно заволодіти група осіб. Заради досягнення цієї мети  автори афери пішли  навіть на фактичну руйнацію стратегічного підприємства, яким був РПЦ, і який міг би відіграти дуже важливу роль у протидії російській інформаційній війні.

Сторона, що програла – ТОВ «Інтер-профіт» – не погодилася з рішенням  Київського апеляційного господарського суду, намагаючись все ж таки заволодіти майже 100 гектарами землі фактично у центрі Броварів.

Суддівська колегія під головуванням судді Мальвіни Данилової заслухала сторони справи. Зокрема,  представника ТОВ «Інтер-профіт», представників 3-х осіб – ТОВ «Інтер-Кастомс» та Банку «Михайлівський», які виголосили про свою підтримку касаційної скарги та просили скасувати рішення Київського апеляційного господарського суду.

Представник ТОВ «Інтер-Кастомс»

З іншої сторони судом були заслухані представник  Генеральної прокуратури Тетяна Гришина та директор  ДП «Радіопередавальний центр»  Олексій Скочко.  Ще одна сторона справа, у чиїх інтересах і приймалося рішення стосовно витребування 94,6 га з незаконного володіння, – Броварська міська рада – з невідомих причин у суді не була представлена, що викликало, здається, навіть подив у головуючої.

Олексій Скочко

Суддя Мальвіна Данилова, пославшись на те, що сторони слухання цієї справи надали багато додаткових матеріалів і що потрібен час для ознайомлення з ними, призначила перерву у  судовому засіданні. Точний день і час продовження слухання судом поки ще не названо.

На сьогоднішньому судовому  засіданні, окрім представників ЗМІ, були присутні депутати Броварської міської ради Сергій Батюк та Володимир Опалько, учасник АТО, який втратив на війні обидві ноги і пересувається на протезах, Анатолій Фатєєв. Він прибув на суд з Броварів із власноруч виготовленим плакатом «Землю – місту!».

Анатолій Фатєєв

 

Анатолій Гаркуша

Поділіться.

Залиште відповідь