Претенденти на посаду начальника освіти вийдуть до громади

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У четвер, 3 березня, о 16.00 відбудеться розширене засідання Громадської ради при управлінні освіти і науки у вигляді громадського обговорення кандидатів на посаду начальника управління. Про це повідомляють члени Громадської ради.

На порядку денному питання:

  1. Обговорення кандидатур претендентів на заміщення вакантної посади начальника управління освіти і науки Броварської міської ради.
    2. Затвердження зразка бюлетеня для таємного голосування членів громадської ради щодо кандидатур претендентів на заміщення вакантної посади начальника управління освіти і науки Броварської міської ради.
    3. Затвердження рекомендаційного висновку Громадської ради щодо кандидатури претендента на заміщення вакантної посади начальника управління освіти і науки Броварської міської ради, відповідно публічних кадрових слухань та результатів голосування членів Громадської ради.
    4. Капітальний ремонт віконних прорізів в навчальних закладах м. Бровари.

Відзначимо, що Ольга Романенко, яка раніше мала наміри балотуватися на посаду, документи у підсумку не подала. Звучало також серед претендентів прізвище Олександра Бодні — директора столичної спеціалізованої школи № 188, але він теж не подав документів на конкурс.

Загалом подали документи: Оксана Мельник — директор школи №2, депутат Броварської міської ради від фракції «Єдність», Олександра Олексієнко, яка працювала у ЗОШ №7 та Великодимерському НВК. Також у списку є прізвища Івченко, Поліщук та Чернової. Пані Чернова — вчитель іноземної мови в школі №2, пані Поліщук працювала в броварській ЗОШ №9.

Засідання відбуватиметься за адресою: вул. Гагаріна, 18, 3 поверх.

Поділіться.

Коментарі закриті.