Про Конституцію у форматі комікса: в Україні для дітей вийде електронна книга

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
sportbank [CPS] UA

Видавництво «Зелений пес» отримало грант Українського культурного фонду на видання електронної книги для дітей про Конституцію. Книга буде у форматі комікса, де в доступній формі розповідатиметься про основний закон та застосування його в реальному житті, – повідомляє Укрінформ.

За словами співзасновника видавництва «Зелений пес» Віталія Капранова, форму подачі у вигляді коміксів та в форматі електронної книги обрана з огляду на те, що сучасні діти легше сприймають інформацію у вигляді зображення і в повсякденному житті віддають перевагу гаджетам перед друкованими книгами. Також, за його словами, паперова книжка має обмежений наклад, і не може розповсюджуватися так широко, як електронна.

Книга розрахована на дітей молодшого та середнього шкільного віку. Головними героями книги будуть: двоє дітей – брат та сестра, їхні батьки – тато-програміст та мама-юрист, та бабуся і дідусь – вчителька і професор.

Створюватиме комікс художник Олександр Костенко, юридичним консультантом проєкту став міністр юстиції Україні в 1992 році, суддя Конституційного суду в 2005 році Володимир Кампо.

В книзі буде близько 30 оповідань, у кожному з яких поєднають кілька прикладів із життя і пояснення, як у конкретних випадках можна застосовувати Конституцію.

Наприклад, розглядатимуться такі речі як право на життя, недоторканість житла, захист права на особисте життя, приватної кореспонденції, свобода пересування, заборона на обмеження свободи та катувань тощо. Частина оповідань буде проілюстрована історичними прикладами. Також буде частина, присвячена різним гілкам влади, їхнім повноваженням та взаємодії між собою.

Як повідомив Капранов, Український культурний фонд виділив на проєкт 270 тис. грн. Комікс вийде у жовтні 2019 року і буде у вільному доступі на сайті видавництва «Зелений пес». Також автори проєкту планують у поширенні книги співпрацювати з освітніми ресурсами та Міністерством освіти та науки, і вважають, що книга може використовуватися в навчальному процесі.

Monobank [CPS, API] UA
Поділитись

Про Автора

Leave A Reply