Про створення Асоціації АТОшників, або Як Сапожко розчарував бійців

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварах буде створено Асоціацію громадських організацій, які представлятимуть інтереси учасників АТО та ініційовано створення Координаційної ради між чинними громадськими організаціями.

Міська рада дала відповідні протокольні доручення щодо створення зазначених громадських інституцій за підсумками імпровізованої зустрічі воїнів АТО з депутатським корпусом та міським головою Ігорем Сапожком під час 20 сесії міської ради.

Під час зустрічі був представлений радник мера Броварів з питань АТО Станіслав Малець, а лідер ГО «Авангард АТО Броварія» Ігор Муратов, який розглядався як головний і єдиний кандидат, заявив, що відмовляється від будь-яких претензій на цю посаду.

Передувало імпровізованій зустрічі засідання ГО «Авангард АТО Броварія», на якому члени організації висловили обурення тим, що їхньою позицією — рекомендувати на посаду радника з питань АТО Ігоря Муратова — міський голова Ігор Сапожко знехтував.

Ще за годину до засідання члени організації «Авангард АТО Броварія» (більше 50 чоловік) почали збиратися біля міської ради, а потім рушили на засідання.

Відразу після звучання гімну України міський голова Ігор Сапожко хотів оголосити порядок денний, коли бійці АТО взяли в свої руки ініціативу… та слово. Було чимало сказано про те, що міський голова неналежно ставиться до проблем бійців АТО та до родин загиблих. Депутати міської ради підтримали учасників АТО. Деякі депутати зізнавалися, що для них стало одкровенням, що у тих чи інших бійців АТО є дуже великі проблеми і міська влада або не реагує на них, або реагує із запізненням. Деякі депутати нагадали, що міський голова у революційні часи підтримував тодішнього президента країни Віктора Януковича і був у Партії регіонів, через яку, власне, і розв’язалася війна на сході країни, а тому просити щось у міського голови бійці АТО не мають, а лише вимагати.

Окремою темою стало питання призначення радника міського голови з питань АТО. Потрібно віддати належне обом воїнам — Станіславу Малецю і Ігорю Муратову — вони не дозволили собі перейти на особисті образи на адресу один одного.

Головним інформаційним меседжем з боку ГО «Авангард АТО Броварія» і депутатів було те, що мер Броварів ошукав їх, провівши проект затвердження штатної одиниці у виконавчих органах «під Муратова», а призначив іншу людину.

Депутати аргументували своє голосування тим, що Ігор Муратов своєю працею та ентузіазмом попередні два роки довів, що він гідний цієї посади, а Станіслава Малєця (за всієї поваги до нього як до людини, військового та патріота) вони просто не знають.

У підсумку було домовлено, що міські організації, які об’єднують учасників АТО, ще раз висунуть своїх представників на цю посаду у грудні 2016 року. А з боку депутатів надійшла пропозиція (по якій потім було дане протокольне доручення), щоб усі бізнесмени і підприємці міста в обов’язковому порядку взяли до себе в штат волонтера, який допомагає бійцям АТО. Своїм вчинком показав приклад депутат Леонід Черепейнік, який заявив, що підписав наказ про прийом на роботу лідера ГО «Авангард АТО Броварія» Ігоря Муратова.

Сам пан Муратов у бесіді з кореспондентом «Трибуни-Бровари» зазначив, що повинен обговорити таку пропозицією із сім’єю, депутатом Черепейніком та своїми побратимами по організації. «Важливо, щоб робота не мала жодного політичного підтексту, і щоб ніхто не говорив, що наша організація буде лобіювати інтереси партії, у фракцію якої входить Леонід Черепейнік», — сказав Ігор Муратов.

Поділіться.

Залиште відповідь