Пробне ЗНО можна скласти вдома – УЦОЯО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Абітурієнти, які реєструвалися на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, можуть пройти його вдома. Про це сьогодні повідомив Український центр оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, вчорашніми змінами до свого рішення Кабмін заборонив проведення пробних ЗНО в Україні. З огляду на це, в УЦОЯО сьогодні запропонували пройти тестування вдома.

Для цього необхідно 15 червня об 11:00 зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО, розміщеного на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури. А далі:

  • виконати завдання тестового зошита;
  • до 19 червня внести свої відповіді до сервісу визначення результатів;
  • отримати свій результат за тестування.

17 червня об 11:00 зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО  і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО. Далі:

  • упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита;
  • до 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів;
  • отримати свій результат за тестування.

Під час роботи із тестовим зошитом слід намагатися дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 15 червня до 18:00 19 червня, пояснюють в УЦОЯО.

«Ми просимо вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО, окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це усім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти до нас у цей понеділок», – вказують в УЦОЯО.

Ознайомитися з процедурою проведення пробного ЗНО кожен може за посиланням, зазначають в УЦОЯО. У центрі обіцяють підготувати додаткові інформаційні матеріали щодо особливостей поводження на пунктах тестувань в умовах карантинних обмежень.

Читайте також:

  1. Кабмін заборонив пробні ЗНО та відкриття кінотеатрів
  2. Коли відбудеться додаткова сесія ЗНО. ГРАФІК
  3. Антирекорд захворюваності: МОЗ рекомендуватиме посилення карантину
Поділитись

Leave A Reply