Продавчиню з Требухова оштрафували за продаж горілки дітям

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ще в квітні на продавчиню Світлану Жеребець із Требухова склали протокол про адміністративне правопорушення за продаж алкогольних напоїв малолітнім. Одній дитині стало зле. Про це йдеться в матеріалах справи, зазначають чиновники Броварської ОТГ. Водночас сама продавчиня та староста села провину заперечують. Утім, виконком сьогодні підтвердив рішення про притягнення до відповідальності. На жінку наклали штраф у сумі 6,8 тис. грн.

Доповідач, заступник міського голови Дмитро Ткачов, розповів про дані з матеріалів справи. З його слів, 23 квітня на Світлану Жеребець склали протокол. У поясненнях дітей ідеться, що 22 квітня в Требухові на вул. Ярослава Мудрого троє малолітніх зайшли і придбали за 110 грн пляшку горілки та інші супутні товари – начебто для свого діда.

Дмитро Ткачов

Дмитро Ткачов

Після вживання горілки одному з малолітніх стало погано. Небайдужі перехожі викликали швидку, яка доставила дитину та його матір до броварської лікарні. Як зазначає Дмитро Ткачов, свідчення всіх трьох малолітніх збігаються.

На жінку поліція склала протокол за ч. 2 ст. 156 КУпАП. Їй присудили штраф у розмірі 6,8 тис. грн. Окрім того, на батьків дитини, яку забрала «швидка», склали адмінматеріали за ч. 1 ст. 184 КУпАП – за «невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

19 травня Світлана Жеребець вирішила оскаржити постанову, про що написала лист. Сьогодні вона пояснила, що діти справді приходили і намагалися купити алкоголь, але вона їм відмовила.

На захист жінки також став член виконкому і староста сіл Требухова та Переможця Андрій Цахло. Він зазначив, що Світлану Жеребець знає з дитинства, вона все життя пропрацювала в садочку, і він не вірить у її  провину. Він запропонував скасувати накладений на жінку штраф.

Андрій Цахло

Андрій Цахло та Світлана Жеребець

Доповідач та інші чиновники зазначили, що Світлана Жеребець не була присутня під час засідання адмінкомісії, яка призначала штраф. Жінка пояснила, що не мала можливості прийти.

Виконком все ж проголосував за залишення без змін постанови і штрафу для Світлани Жеребець. Утрималися двоє членів колегіального органу – обидва з Требухова – староста села Андрій Цахло та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Петро Бабич.

Читайте також

  1. «На особливому контролі – три резонансні кримінальні справи», – Андрій Астаф’єв
  2. Жінка з Плоского закрила дитину в хаті в антисанітарних умовах
  3. Зловживала алкоголем: багатодітну матір притягли до відповідальності
Поділіться.

Залиште відповідь