Проект громадських слухань по ситуації на Симоненка: чотири пункти «за забудову» і лише один «проти»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ініціативу місцевих депутатів та громадського об’єднання «Стоп забудові на вулицях Симоненка-Чорновола» щодо проведення громадських слухань зареєстровано. Відповідна інформація розміщена на офіційному порталі Броварської міської ради.

На слухання виноситься питання підтримки Меморандуму, який було ухвалено між депутатами, владою міста, броварською громадою та забудовником, або розірвання договору суборенди з виплатою забудовнику компенсації.

Увагу привертає те, що в зареєстрованому документі відведено аж чотири пункти «благ», які надасть забудовник — ТОВ «Альянс-Новобуд» (підрядник — «Алекса Груп») в обмін на початок будівництва, і лише одним пунктом, та й то без нумерації та виділення в окремий підпункт — розірвання договору суборенди від 09.06.2015 року на земельну ділянку площею 1,8745 га по вул. Симоненка — вул. В.Чорновола з виплатою компенсації матеріальних збитків забудовнику з міського бюджету.

Пункти, які передбачено Меморандумом, як зобов’язання забудовника виглядають так:

  1. Облаштування зеленої зони для відпочинку мешканців міста шляхом проектування та будівництва скверу (парку) в районі вулиці Симоненка Василя орієнтовною площею 4,5 га, в термін до кінця першого кварталу 2018 року;
  2. Проектування школи на 660 учнів на території IV житлового району;
  3. При будівництві IV черги багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями по вул. В. Чорновола зобов’язання побудувати спортивний майданчик на даху надземного паркінгу;
  4. Будування багатоквартирні житлові будинки з вбудовано – прибудованими нежитловими приміщеннями по вул. В. Чорновола на території IV житлового району.

Повністю з текстом Меморандуму можна ознайомитися за посиланням.

22 листопада на засіданні виконкому було ухвалене рішення «Про затвердження плану проведення заходів з організації та проведення громадських слухань» (ознайомитися з проектом можна тут proekt-rishennya-po-gromadskym-sluhannyam )

Поділіться.

Залиште відповідь