Проект «Муніципальної варти» знову зняли на доопрацювання

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Проект створення Муніципальної варти, ініційований депутатом міської ради Юрієм Скотніковим, знову відкладений на невизначений термін. Про це стало відомо під час 32 сесії міської ради 28 вересня.

Під час формування порядку денного сесії міський голова Ігор Сапожко повідомив про пропозицію ініціатора проекту пана Скотнікова зняти питання на доопрацювання.

Нагадаємо, одним із головних аргументів противників проекту – члени такого формування не мають бути працівниками комунального підприємства як це закладено в ідеї проекту депутата Скотнікова, а державними службовцями для того, щоб проходити при вступі на роботу обов’язкову державну перевірку.

Під час обговорення порядку денного Ігор Сапожко почав говорити про актуальність питання у зв’язку з погіршенням криміногенної ситуації в місті. Депутати не заперечували проти такої аргументації, однак зазначили, що проект має бути доскональним. До того ж робоча група від минулої сесії, коли проект вже відкладали на доопрацювання, так створена і не була.

На підтримку проекту «Муніципальна варта» в нинішньому вигляді висловився і депутат міської ради Василь Кочубей, згадавши про кримінальну ситуацію в районі Торгмаш. Натомість його колега з РПЛ Вадим Андрієвський зауважив: «Якщо стоїть питання про зняття проекту, давайте усі обговорення проводитимемо при доопрацюванні».

Депутати закликали свого колегу із «Самопомочі» Юрія Скотнікова проявляти ініціативу щодо залучення їх до робочої групи по розробці проекту.

«Ми відгукнемося і готові залучатися до удосконалення проекту, якщо депутат Юрій Скотніков проявлятиме початкову ініціативу сам», — зазначили депутати.

У підсумку проект «Муніципальної варти» знятий з порядку денного.

Сесія триває…

Поділіться.

Залиште відповідь