Проекти рішень міськради по напряму ЖКГ: бюрократія затягує в болото

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Трохи більше ніж за тиждень, 17 грудня, на 2-й сесії міської ради будуть створені і затверджені за складами постійні депутатські комісії. До того часу тривають робочі неофіційні зустрічі депутатських груп на рівні розгляду та вивчення проектів рішень міської ради.

Останнє робоче засідання депутатської групи, яка може бути затверджена як Комісія питань житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності та приватизації відбулося 2 грудня.

Кореспондент видання «Трибуна-Бровари» попросив поділитися враженнями учасників робочого засідання, представників «Єдності» та «Демократичного Альянсу». Співрозмовниками стали депутат Валерій Лемпіцький та Андрій Саук відповідно. Думки за своїм характером виявилися діаметрально протилежними.

Валерій Лемпіцький, депутат від «Єдності»:

— Враження від засідання залишилися позитивні. Я бачу, що на засіданні зібралися люди, які розбираються в житлово-комунальних питаннях, знають добре місто.

тіпа-ЖКГ (2)

Валерій Лемпіцький

Нам розтлумачили, якими питаннями ми займатимемося, які проблеми вирішуватимемо. Настрій робочий і оптимістичний.

Звичайно, потрібно усі питання вивчити, але, думаю, часу до 24 грудня цілком вистачить.

Андрій Саук, депутат від «Демократичного Альянсу»:

— Враження неоднозначні. Я зрозумів, що після цієї зустрічі прототипу комісії у мене більше запитань, ніж відповідей.

Я був впевнений, що прийду і дізнаюся більше інформації, але у зв’язку з тим, що інформації стало більше, і запитань, відповідно, стало більше теж.

тіпа-ЖКГ (3)

Андрій Саук

Я, наприклад, ніколи депутатом не був, ніколи багатьма питаннями не займався, а виходить, що займаєшся усіма питаннями — від прибирання сміття на вулиці до видачі людям квартир. При цьому ти не береш участі у видачі квартири безпосередньо — людина, мовляв, отримала усі дозволи, пройшла усі процедури, а ваше (депутатів) завдання — лише проголосувати за це. А коли ти запитуєш: чому я маю за це голосувати, тобі кажуть — бо так по закону. І доводиться перевіряти — за яким законом ми, депутати, повинні за це голосувати. А це не закони про самоврядування, а, наприклад, житлові. І доводиться піднімати цілі стоси законів. Чи наймати може якусь юридичну контору? Реально — без кваліфікованого юриста, без багатьох помічників, без співпраці між депутатами — ми не розберемося. По суті, з цими усіма проблемами доведеться розбиратися з нуля.

Чи вистачить нам часу до 24 грудня? А є вибір? Вибору немає. Перестаємо спати і починаємо працювати, хоча бюрократія затягує як болото.

Фото — Олексій Комаровський.

Поділіться.

Коментарі закриті.