Програма патріотичного виховання буде не шкільною, а загальноміською — долучають молодь

Pinterest LinkedIn Tumblr +

10 жовтня в приміщенні Управління освіти і науки відбулося вже третє засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.

Журналістам «Трибуни-Бровари» не вдалося особисто потрапити на публічний захід, оскільки призначений на 14.00, він відбувся аж о 15.00 годині. Учасники зустрічі були повідомлені заздалегідь, але на журналістів чекав черговий етап квесту «Знайди патріота». Анонсована зустріч відбулася в кабінеті начальника Управління освіти, бо в актовій залі проходило не менш цікаве засідання, що стосувалося харчування дітей.

Отже, посадовці та громадські діячі міста займалися «перекроюванням» нової міської програми майже дві години. Як стало відомо виданню «Трибуна-Бровари», присутні дійшли згоди, що документ має охоплювати дітей та молодь, тобто розширюються вікові рамки програми. Звучатиме це як МІСЬКА ПРОГРАМА «Національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Бровари на 2017—2021 рр.».

Відповідно розширюється і коло відповідальних за її виконання. Цього разу свої пропозиції надали майже всі відділи і служби, чия діяльність так чи інакше пов’язана з патріотичним вихованням.

Щоправда, в більшості вони перегукувались з уже існуючими заходами діючих програм, але були й «новинки». Наприклад, міський фестиваль патріотичної творчості і квест «Ми — майбутнє України», анонсований відділом культури. Апробацію даний захід пройде цього року під час святкування Дня захисника України.

Багато цікавого — спортивні змагання, походи, експедиції, вишколи, запровадження «козацької педагогіки» для підготовки викладачів — очікує молодь у разі прийняття програми.

«Під завісу» засідання керівник Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов вніс актуальну пропозицію про навчання школярів основам тактичної медицини.

Попри те, що у кабінеті начальника Управління освіти точилися гарячі дискусії, поступово напрацювання по програмі вимальовуються.

Буде шкода, якщо зусилля активістів та фахівців виявляться марними, оскільки персональний склад Координаційної ради і досі не затверджений офіційно.

Поділіться.

Залиште відповідь