Прорив колектора: на ремонт потрібно мінімум чотири дні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На трьох ділянках, де сталися пориви колектора — головного каналу водостічної мережі, проводяться ремонтні роботи, а на усунення пошкоджень потрібно щонайменше чотири дні.

Про це розповів «Трибуні-Бровари» новопризначений керівник КП «Броваритепловодоенергія» Василь Андрєєв.

«Зараз розробляються варіанти як мінімізувати незручності для міста. Планується на час ремонтних робіт вимкнення води в місті з 0.00 до 05.30, щоб ці роботи можна було проводити. Іншого варіанту для того, щоб забезпечувати місто водою і відводити фекальні води немає», — повідомив Андрєєв.

На ділянках, де сталися прориви, працює комунальна техніка. Біля перехрестя бульвару Незалежності та вулиці Металургів вже працюють електронасоси, які відкачують воду, тоді як біля перетину бульвару Незалежності та вулиці Симона Петлюри ще мають підвести електромережу для відкачування води.

Зі слів працівників комунальних служб, паралельно з відкачуванням води з ям будуть прокладатися нові труби. Андрєєв зазначив, кошти на необхідні матеріали для прокладання труб є, оскільки останнім часом комунальне підприємство поповнювало статутний фонд.

«Не на камеру» працівники комунальних служб розповіли, що така аварійна ситуаційна була прогнозована, оскільки близько сорока років колектор не ремонтувався, а також застерегли, що такі прориви не останні і можуть бути ще.

Нагадаємо, через аварію уже два дні у місті відключали водопостачання. За інформацією офіційного порталу міської ради, на випадок відключень питну воду мешканці міста можуть набрати у бюветах за адресами:

— бульвар Незалежності, 8;
— вул. Короленка;
— вул. Олімпійська.

Зробити запас технічної води можна в колонках за адресами:

— вул. Короленка, 67;
— вул. Героїв Небесної Сотні, 5;
— вул. Грушевського, 17/1;
— вул. Ярослава Мудрого, 1;
— вул. Марії Лагунової, 1 та 4А;
— вул. Олега Онікієнка, 6.

Також до 12 квітня буде перекрито для руху транспорту ділянку дороги по вулиці Симона Петлюри від вулиці Воїнів-афганців до бульвару Незалежності.

З метою організації робіт утворено штаб по ліквідації аварії на центральному колекторі у складі:

Голубовський Г.П. — заступник міського голови, голова штабу;
Резнік О.В. — заступник міського голови, заступник голови штабу;
Плотнікова Г.В. — начальник управління житлово-комунального господарства, секретар штабу;
Члени штабу :
Андрєєв В.О. — директор КП «Броваритепловодоенергія»;
Василенко А.А. — директор КП «Бровари-Благоустрій»;
Дремлюга О.М. — головний інженер КП «Броваритепловодоенергія»;
Дудко Б.В. — депутат Броварської міської ради VII скликання;
Кріпак Н.І. — виконуюча обов’язки начальника фінансового управління;
Приказчик П.В. — начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами.

 

Поділіться.

Залиште відповідь