Проїзд лише за спецквитком і одна особа на 10 кв. м: додаткові обмеження в Броварах. ОНОВЛЕНО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні міський голова Ігор Сапожко оприлюднив додаткові обмеження в Броварах щодо забезпечення карантину в умовах спалаху інфекційної хвороби COVID-19. 

Так, від завтра 23 березня з 16.00 міські маршрути перевозитимуть виключно осіб, які мають спеціальні квитки (посвідчення) та засоби індивідуального захисту.

Такі квитки видаватимуть для працівників підприємств, установ та організацій, які забезпечують життєдіяльність міста Бровари.

Для отримання посвідчень керівникам необхідно звернутися з письмовою заявкою до Контакт-центру за електронною адресою bmr.cc@ukr.net .
У заявці мають бути вказані:
 • назва підприємства;
 • мотивація отримання посвідчень;
 • режим роботи;
 • кількість перепусток із ПІП та посадою кожного працівника;
 • ПІП керівника та контактні телефони для оперативного зв’язку.
Телефони Контакт-центру для довідок: (04594) 6-11-11, (067)483-43-68,(093)170-82-92

Окрім цього, в продуктових магазинах, місцях надання послуг, аптеках та АЗС встановлюються обмеження щодо кількості споживачів у торговельному/обслуговуючому приміщенні. Зокрема, на кожні 10 кв. м площі приміщення має перебувати не більше однієї особи.

«Усі заклади зобов’язані виконувати обов’язкові заходи щодо дотримання санітарних норм», – зазначає міський голова. Та додає, що від 21 березня повністю припинили рух автотранспорту, який слідує транзитом через Бровари: всі автомобілі перенаправлятимуть об’їзним автошляхом.

Такі обмеження встановлено в усіх містах, районах та ОТГ Київщини, повідомляють у пресцентрі КОДА.  

Громадський транспорт перевозитиме за перепустками, посвідченнями особи, засобами індивідуального захисту виключно робітників підприємств, що забезпечують критично важливі сфери життя:

 • медичних працівників
 • рятувальників
 • правоохоронців
 • фахівці сфери ЖКГ
 • людей, які працюють у продуктових магазинах та аптеках
 • співробітників стратегічних підприємств.

Перепустки передадуть на всі необхідні підприємства. Усі інші користуватися пасажирським транспортом на час обмежень не зможуть.

Для таких перевезень розроблять маршрути громадського транспорту, інформують у пресслужбі КОДА. Таке рішення прийняте 21 березня на засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Обмеження проїзду не стосуються пересування особистого транспорту.

Крім того, повідомляють у пресслужбі  КОДА, вводиться заборона користування дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах та на прибудинкових територіях, заборона роботи ринків та об’єктів торгівлі, розташованих на їх територіях.

Читайте також:

 1. На Київщині – 4 випадки коронавірусної хвороби. Чи є у списку Бровари?
 2. У Києві ходитиме лише 17 маршрутів, і то не для всіх. СХЕМА
 3. Завтра, 18 березня, припиняють рух маршруток Бровари – Київ
 4. Сьогодні, 17 березня, закривають метро. Що ще заборонили в Україні?

Фото – Слово і Діло

Поділіться.

Залиште відповідь