Прозвучало перше ім’я кандидата на посаду заступника міського голови

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Днями від представників новообраного депутатського корпусу пролунала інформація про те, що під час обговорення кандидатур на посади заступників міського голови Ігоря Сапожка прозвучало прізвище Олександра Короленка — громадського активіста, кандидата у депутати Броварської міської ради по списках «Самопомочі», який зараз є генеральним директором ТОВ «Імперія доріг». Інформація прозвучала в контексті кандидатури на посаду заступника міського голови по напрямку житлово-комунального господарства.

Видання «Трибуна-Бровари» попросила прокоментувати безпосередньо Олександра Короленка таку інформацію.

— Ваше прізвище прозвучало в контексті можливого кандидата на посаду заступника міського голови…

— Так, вчора дізнався, що така пропозиція була подана до розгляду. Для мене — це була новина.

Єдине, що зазначу — в роботі нинішнього заступника міського голови Григорія Голубовського бачу багато недоліків і не допрацювань — це факт.

Моє суб’єктивне бачення — на цю посаду повинна прийти нова людина, людина з іншою свідомістю, з новим бачення інфраструктури міста та комфорту мешканців.

— Взагалі ідея — Ваша кандидатура на посаду заступника міського голови — Ваша ініціатива чи команди «Самопомочі»?

— Я своєї кандидатури не подавав. Наскільки мені відомо, її не подавала і партія «Самопоміч». Я так розумію, моє прізвище прозвучало від когось з присутніх на цій зустрічі, як одна з можливих кандидатур на цю посаду.

— Ви готові взяти на себе відповідальність такої посади як заступник міського голови по напрямку паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства?

— Якщо громада бачить мене на цій посаді (людям зі сторони завжди видніше) то можливо.

Однак, зважаючи на те, що кандидатуру на заступників подає міський голова, сумніваюся що таке можливе, бо не одноразово вказував виконавчій владі на недоліки в їх роботі та надавав пропозицій, щодо вирішення конкретних завдань.

Також відмовився від співпраці з ними, побачивши лобіювання власних інтересів та можливу корупційну складову в їхніх діях.

Від редакції. Нагадаємо, що один із головних принципів, на якому стоїть «демократична більшість» очищення вертикалі виконавчої влади від кадрів «старого зразку».

До речі! У структурному підрозділі Броварської міської ради — Спеціальний відділ контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста на вакантну посаду керівника тимчасово виконуючим його обов’язки призначений член ГО «Громада Бровари» Олег Єжаков.

Поділіться.

Коментарі закриті.