01 Dec 2020, 2:59 AM (GMT)

Коронавірус в Україні

732,625 Інфіковано
12,327 Померло
345,149 Одужало

Приймальне відділення броварської лікарні ремонтують під стандарт брендбуку. ФОТО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Згідно з новим урядовим проєктом «EMERGENCY-2020», приймальні відділення всіх опорних лікарень мають бути приведені до єдиного стандарту – брендбуку: мати єдиний стиль облаштування приміщень та необхідне сучасне медичне обладнання. У броварській лікарні розпочато першочергові роботи з реалізації проєкту.

Проєкт «EMERGENCY-2020» реалізовується в рамках Національного проєкту «Велике будівництво».

Серед 13 опорних лікарень Київщини – і Броварська багатопрофільна клінічна лікарня (ББКЛ). Нагадаємо, що отримати бажаний статус, від якого залежить і фінансування, могли лише ті заклади, що відповідали критеріям Кабміну.

Опорна лікарня – базовий заклад, де надають максимальний перелік цілодобової медичної допомоги та стаціонарного лікування. Зокрема, і пріоритетний пакет: інсульт, інфаркт, неонатологія, пологи та амбулаторно діагностичні дослідження. Для цього лікарня повинна мати як усе необхідне медичне оснащення, так і достатню кількість фахівців, яких мають забезпити належними умовами праці.

У ББКЛ розпочато першочергові роботи з реалізації проєкту «EMERGENCY-2020».

Так, традиційного входу в приймальне відділення вже не буде. Натомість усі «швидкі» доправлятимуть пацієнтів до нового входу, який розширять на місці входу в хірургічний корпус. Сам під’їзд також стане більш ширшим і матиме гумове покриття, розповів журналістам «Трибуни» директор ББКЛ Валентин Багнюк.

ББКЛ

ББКЛ

ББКЛУ хірургічному корпусі облаштують належне водовідведення, замінять на сучасні вікна та двері, ззовні  його утеплять та облицюють сучасною плиткою.ББКЛВестибюль хірургічного корпусу, де раніше ліворуч була розташована аптека, а праворуч продавали пиріжки, також переобладнають під своєрідний «сортувальний пункт». «Тепер тут буде рецепшин, оглядовий кабінет на 4 місця та зала очікування»,  розповідає директор ББКЛ.

ББКЛ

Валентин Багнюк

На першому поверсі розташуються також кабінети лікарів-терапевтів та травматологів, противошоковий кабінет, УЗО, ендоскопія та рентген.

ББКЛ

Ремонт на першому поверсі хірургічного корпусу в правій частині вже проведено

За словами Валентина Багнюка, всі кошти на масштабний ремонт надано з обласного бюджету.

Так, на ремонт першого поверху хірургічного корпусу авансові витрати  Департаменту регіонального розвитку Київської ОДА склали 2 661 906, 00 грн. На місці пульмонологічного відділення облаштовують відділення для хворих на інсульт: капремонт обійдеться в 3, 5 млн, каже Валентин Багнюк. Там і облаштують рентгенблок, де розмістять  новий цифровий стаціонарний рентгенапарат, придбаний за 3, 5 млн грн. Це також гроші Департаменту розвитку.

ББКЛПоповниться хірургічне відділення і ендоскопічною стійкою «Олімпус», яка дозволить проводити операції лише за допомогою кількох проколів.

На другому поверсі, де безпосередньо розташоване хірургічне відділення, відбувається капремонт хірургічного блоку. На його ремонт уже перераховано з Департаменту 419 794, 20 грн.

У плановій та ургентній операційних прокладають нову електропроводку, труби, замінюють сантехніку, вентиляцію, облаштовують підлогу з підігрівом. Потім приміщення в блоці обкладуть плиткою.

ББКЛ

ББКЛУ медперсоналу хірургічного відділення буде оновлена ординаторська, роздягальня, сестринська та маніпуляційна. Все відповідатиме європейським стандартам, запевняє Валентин Багнюк.

Капітальний ремонт приймального відділення планують завершити до кінця листопада, а загалом усі роботи – до середини грудня.

ББКЛНагадаємо, близько місяця тому завершено капремонт у терапевтичному корпусі, де відремонтовано дах, замінено вікна, проведено внутрішні роботи.

ББКЛЗа словами Валентина Багнюка, всі ці роботи також зроблено за кошти  Департаменту регіонального розвитку Київської ОДА: згідно з даними єдиного веб-порталу використання публічних коштів Edata, у серпні-вересні витрати склали близько 2 млн грн.

Фото – авторки

Читайте також

  1. Броварська лікарня закупить понад 300 ПЛРтестів

  2. Броварська лікарня: до та після карантину. І частина. 2017-2018 роки

  3. Броварська лікарня: до та після карантину. ІІ частина. 2019-2020 роки

  4. Броварська лікарня отримала новий рентгенапарат. ФОТО

  5. Броварська лікарня – в першій черзі для шпиталізації «важких» пацієнтів із COVID-19

  6. Броварська лікарня і реформа медицини: безкоштовні та платні послуги з 1 квітня

Поділитись

Про Автора

Броварчанка, журналіст "Трибуна-Бровари"

Leave A Reply