Прийом Сапожка, «візит до Кочубея» — що день майбутній нам готує

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Напередодні 13 чергової сесії день обіцяє бути насиченим цікавими подіями.

Погоджувальна рада

Традиційна погоджувальна рада перед сесією розпочнеться о 9.00. На ній, нагадаємо, мають бути обов’язково присутніми міський голова, секретар міської ради, голови депутатських комісій та голови депутатських фракцій та груп, а саме засідання є правомочним, якщо на ньому присутні не менше 2/3 від її складу.

погоджувальна

Одним із головних завдань погоджувальної ради є формування проекту порядку денного, на її засіданні уточнюються рекомендації депутатських комісій по тих чи інших проектах рішень що виносяться на сесію. Хочеться вірити, що усі побажання та рекомендації комісій будуть враховані.

Земельна комісія

З одним єдиним, але від того не менш важливим питанням завтра збереться комісія з питань земельних відносин, архітектури та будівництва. Засідання відбудеться об 11.00.

У центрі уваги буде проект «Про припинення права користування земельними ділянками, затвердження (погодження) документації із землеустрою, надання у власність, оренду земельних ділянок, зміну цільового призначення земельної ділянки, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, припинення дії договорів оренди земельних ділянок».

Йтиметься про надання дозволу Броварській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в районі Промвузла для подальшого встановлення особистого строкового сервітуту для будівництва та подальшої експлуатації під’їзної залізничної колії ТОВ «Енергоресурс». Як розповів один із членів земельної комісії, питання потребує уважного вивчення.

За розкладом засідання комісії мало би бути сьогодні, однак, оскільки кворуму не було, то його перенесли на завтра.

До речі, на сьогоднішнє засідання до міської ради приходили члени партії «Свобода», які розповіли виданню «Трибуна-Бровари», що мали бажання побачити голову земельної комісії, колишнього соратника по партії Василя Кочубея, аби, за їх словами, «привітатися, спитати як справи і нагадати, що потрібно скласти депутатський мандат».

кочубей (11)

За словами свободівців, вони планують прийти також і завтра. «Оскільки тепер у земельній комісії по квоті «Свободи» немає нікого, ми будемо приходити «доповнювати квоту» на кожну земельну комісію», — жартівливо-іронічно розповіли свободівці.

Парламентська комісія

З 15.30 за адресою вулиця Олега Оникієнка, 6 на території Радіопередавального центру розпочнеться огляд нерухомого майна РПЦ у рамках візиту виїзного засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації у Броварах щодо стану справ щодо повернення нерухомого майна Радіопередавального центру до державної власності.

різаненко-3

Територію там, а також за адресою по вулиці Київська, 225 народні депутати оглядатимуть разом з представниками прокуратури, Національної поліції, Держгеокадастру, Держспецзв’язку, Мінюсту, ФДМУ Держсільгоспінспекції та Броварської міської ради.

Прийом міського голови

На 16.00 очікується прийом міського голови Ігоря Сапожка. За планом-календарем передбачається, що прийматиме громадян Ігор Васильович у ЗОШ №3 (вул. Благодатна, 81) о 16.00. Хочеться вірити, що міський голова прийматиме громадян не так як останнього разу (тоді його просто не було, а приймав людей його заступник Григорій Голубовський).

громада

Поділіться.

Коментарі закриті.