Принциповість депутатів демократичної більшості щодо команди Сапожка

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Нинішня вертикаль виконавчої влади, яка за регламентом підконтрольна міському голові, а також структурні підрозділи міської ради повинні бути очищена від кадрів «старого зразку». Такий головний меседж звучав під час третього робочого засідання депутатського корпусу та мера Броварів Ігоря Сапожка.

З поміж багатьох виступів представників демократичної більшості, видання «Трибуна-Бровари» акцентує на деяких увагу.

Так, представник від партії «Самопоміч» Юрій Скотніков акцентував увагу, що за випадків, коли йшли відверті порушення щодо встановлення МАФів та неправильного їх документального оформлення, заступник міського голови не проявляв належної принциповості і твердості характеру.

«Андрєєв не зміг поставити на місце того чи іншого підприємця, мовляв — ось такий підприємець, що я можу вдіяти? Виникає питання до Вас, Ігорю Васильовичу: навіщо такий заступник?», — сказав Скотніков.

Відзначимо, що пан Юрій запевнив, що у ситуаціях, коли підприємці поводилися б нечесно, він, Скотніков, поставив би таких людей на місце.

«Я би поставив таких підприємців на місце. Сказав би — де документи? Нема? До побачення! Знесли б миттю незаконне будівництво — паркан, фундамент і т. п. Подібних випадків багато.

 Щодо питань благоустрою — це ж повний бардак! (у цьому місці представниця «Демократичного Альянсу» Аліна Дяченко голосно сказала: «Так-так, згодні» — прим. Т.Б.»). Дійшло до того, що на Незалежності уже чим тільки не торгують, навіть спідньою білизною!», — на емоціях висловився Юрій Скотніков.

У відповідь на це міський голова Ігор Сапожко зауважив, мовляв, якщо громада висловила йому довіру і віддала за нього 47,8% голосів, то він і повинен формувати апарат заступників. На що представник депутатської фракції БПП «Солідарність» у міській раді Роман Сімутін наголосив на тому, що, зокрема, заступник міського голови Василь Андрєєв балотувався до міської ради і виборці не виявили до нього довіри.

«Василь Андрєєв йшов першим номером у списку партії «Наш край». Як і всі кандидати, отримав шанс до неї пройти. Виборці своїм голосуванням, по суті, висловили йому недовіру — його партія на виборах не подолала 5% бар’єр.

Ми повинні щодо Андрєєва проявити принциповість — його потрібно, витримавши усі необхідні регламентні процедури, відправити у відставку, і обрати на посаду заступника міського голови іншого фахівця. За цим стоїть рішення громади на місцевих виборах, яке голосуванням сказала своє слово», — сказав Сімутін, нагадавши при цьому, що демократична більшість, представлена у міській раді, в сукупності має більший відсоток підтримки виборців, аніж міський голова.

«Ми стоїмо на позиції, що заступники міського голови повинні обиратися на конкурсній основі. За таким принципом можна знайти справді фахових спеціалістів. А нинішні заступники міського голови можуть так само як і інші кандидати взяти участь у відкритому конкурсі — закон цього не забороняє», — сказав Сімутін.

Принциповим для демократичної більшості стало й питання заміни і обрання нових фахівців не лише на посади заступників голови, а й начальників усіх управлінь та підрозділів міської ради, а також переобрання членів виконкому.

Уже наступного дня у ексклюзивній бесіді з виданням «Трибуна-Бровари» ще раз про принципову позицію щодо заміни кадрів у виконавчій вертикалі влади підтвердили представники партії «Свобода» Олег Шевчук та Василь Кочубей.

Нагадаємо, що сьогодні у конференц-залі за адресою вул. Незалежності, 14 відбудеться круглий стіл ініційований партією «Демократичний Альянс» під назвою: «Відставка Сапожка — усі за і проти».

Завтра, 6 листопада о 10.00 відбудеться відкрита для громадськості четверта робоча зустріч депутатського корпусу та міського голови Ігоря Сапожка.

У ці дні, наскільки відомо, проходять робочі закриті зустрічі партійних фракцій, на яких тривають консультації щодо різних кадрових питань — щодо членів постійних комісій, їх голів, заступників, посади секретаря та інших кадрових питань.

Поділіться.

Коментарі закриті.