Привласнив понад 2 млн грн за ділянку сільгосппідприємства в Красилівці

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Колишній голова ліквідаційної комісії колективного сільськогосподарського підприємства «Красилівське» привласнив  2 073 700 грн за відчуження земельної ділянки компанії. Чоловікові вже повідомили про підозру, зазначили «Трибуні» в Броварському відділі поліції.

Як ідеться в повідомленні правоохоронців, броварська поліція відкрила кримінальне провадження за ознаками привласнення чужого майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем – за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1374857916058146&id=510510379159575

Тепер чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, із конфіскацією майна, уточнюють у Броварському відділі поліції.

За даними досудового розслідування, кажуть правоохоронці, колишній голова ліквідаційної комісії КСП «Красилівське» привласнив грошові кошти в сумі 2 073 700 грн за відчуження земельної ділянки, яка належала вказаному колективному сільськогосподарському підприємству.

Фото – Національна поліція України

Читайте також

  1. Посадовці Броварщини відзначились: 13 фактів привласнення та розтрати майна за тиждень
  2. Службовці фінуправління обласної поліції привласнили мільйон гривень
  3. Броварська прокуратура звинувачує працівників залізниці у привласненні коштів
Поділіться.

Залиште відповідь