«Привид комунізму»: противники рішення по перейменуванню вулиць подали скаргу в найвищу інстанцію України

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Продовжується судова епопея з рішенням Броварської міської ради щодо перейменувань вулиць та провулків міста.

Як розповів виданню «Трибуна-Бровари» голова комісії з питань найменувань та пам’ятних знаків міста Бровари Дмитро Карпій, позивач під час судового процесу пані Тетяна Нємчина подала касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду України (Київ, вул. Московська, 8 корп. 5) на рішення Броварського міського суду, яке стосується рішення міської ради щодо перейменування у Броварах 70 вулиць та провулків.

нємчина-суд (2)

Ліворуч — Тетяна Нємчина

Нагадаємо: у грудні 2015 року Броварська міська рада своїм рішенням перейменувала у Броварах 70 вулиць та провулків, потім було два судових позови про те, що рішення міськради, на переконання позивачів, було ухвалене з порушенням закону, а саме — недотримання процедури громадських обговорень при перейменуванні вулиць. Перший позов — за поданням трьох громадянок Людмили Шубіної, Світлани Федяніної та Наталі Олейник зрештою відхили, оскільки позивачі кілька разів не з’явилися на судові засідання, а другий — довели до логічного кінця і Броварський міський суд ухвалив рішення залишити перейменування вулиць в силі.

Після цього пані Нємчина подала апеляцію на рішення міського суду, але Апеляційний суд Київської області її відхилив.

Нині касаційна скарга, знову ж таки, стосується рішення Броварської міської ради щодо перейменувань вулиць та провулків, претензії позивача — ті ж самі.

Вищий адміністративний суд — найвища українська інстанція. Після неї — лише Європейський суд з прав людини.

Як розповів Дмитро Карпій, на касаційну скаргу пані Нємчиної, він уже подав заперечення (така процедура передбачена законодавством).

«Ми з юристами ознайомилися зі змістом касаційної скарги, і мені навіть радили не реагувати на ту маячню, яка подана у вигляді аргументів від пані Нємчиної. Та все ж письмове заперечення, зрештою, ми подали», — зазначив Карпій.

карпій

Дмитро Карпій

Дата судового засідання у Вищому адміністративному суді ще не визначена, оскільки, за словами Карпія, й досі не передана справа, яка розглядалася у Броварському міському суді.

«Ми подали клопотання на ознайомлення з матеріалами позову, але й досі справа з Броварського міського суду до Вищої адміністративного суду не передана», — сказав Карпій.

Поділіться.

Залиште відповідь