Призначено нового очільника Броварського відділу поліції

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Новим очільником броварської поліції призначено Максима Скидана. Цю інформацію, отриману «Трибуною» із власних перевірених джерел, сьогодні журналістам інтернет-видання підтвердив сам Максим Скидан.

Учора, 06 липня, нового очільника поліції представлено особовому складу Броварського відділу.

Максим Скидан родом із Броварщини – села Красилівка. Закінчив Національну академію внутрішніх справ. Із 2001 до 2010 р. працював у Броварському райвідділі (пізніше –  об’єднаному міськвідділі), пройшов усі щабелі від лейтенанта до заступника начальника карного розшуку. Працював начальником сектору карного розшуку в лінійному відділі Бориспільського аеропорту. У 2011 р. – у департаменті карного розшуку транспортної міліції МВС.

У листопаді 2014 р. тодішній начальник броварської поліції Микола Клименко представив активній громадськості міста кандидата на посаду свого заступника Максима Скидана, аргументувавши свій вибір  тим, що «мені потрібні  професіонали своєї справи і просто порядні люди». Більшістю голосів громада підтримала вибір Клименка. Із 2014 р. до 2016 року Максим Скидан працював заступником начальника Броварського міськвідділу міліції – начальником міліції громадської безпеки у Броварах.

У 2016 р. в Україні відбувалося реформування міліції в поліцію. Півроку броварських міліціонерів просіювали через «сито» тестів, заліків та детекторів. Тих, які «вижили», зарахували в штат Броварського відділу поліції. Тоді пройшов атестацію практично весь особовий склад – 180 працівників із 267. Серед четвірки тих, хто не пройшли випробування трирівневими текстами і повернулися в правоохоронні органи через суд – і тодішній  начальник відділення поліції м. Славутич Максим Скидан (це відділення належить до Броварського відділу  поліції –  авт.).

Тодішній очільник броварської поліції  Олег Янчинський нашим журналістам повідомив, що «колегам було не зрозуміло, чому вони (Максим Скидан і Олександр Шляховський – авт.) не пройшли тестування. Це при тому, що, наприклад, Скидан по здачі заліків набрав практично найбільшу кількість балів. У атестаційному листі не вказано жодної причини, чому вони не пройшли атестацію».

Після Славутича, в 2017 році, Скидан повернувся в Бровари на посаду заступника начальника Броварського відділу поліції. Рік тому – у липні 2019 року  – наказом начальника Головного управління поліції Київщини Андрія Нєбитова підполковника поліції Максима Скидана призначено очільником Переяслав-Хмельницкього відділу поліції.

Ексзаступників начальника броварської поліції підвищили

Через рік Максим Скидан знову повернувся в Бровари. Як повідомив полковник поліції журналістам «Трибуни», він «готовий до відкритої та тісної співпраці».

Нагадаємо, останні п’ять місяців Броварський відділ поліції очолював Олег Петренко. Його рішення перевестися в Обухівський відділ було несподіваним, а журналістам очільник поліції своє рішення коментувати відмовився. Натомість оприлюднив у Фейсбуці повідомлення, що  вирішив не відсиджуватися в «теплому місці», а перевестися в Обухів, щоб зробити відділ поліції, який зажив сумної слави після інциденту зі зґвалтуванням та катуванням людей правоохоронцями, одним із кращих на Київщині.

Однак, як стало відомо журналістам із власних перевірених джерел,  події на Торгмаші зі стріляниною і стали причиною переведення Петренка, адже він серйозно взявся навести в місті порядок, не дивлячись ні на які «авторитети».

Що насправді стоїть за переведенням Олега Петренка з Броварського відділу поліції

За короткий час Олег Григорович зміг згуртувати молодий колектив, налагодити комунікацію з населенням, а робота Броварського відділу поліції, попри значний брак працівників, стала чи не найорганізованішою та найвідкритішою за останні 5 років.

P.S. Коли матеріал уже був готовий до друку, очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов у Фейсбуці опублікував пост, де повідомив про останні кадрові призначення в Броварському та Обухівському відділах поліції. Та зазначив, що «в цьому (Броварському – авт.) підрозділі започатковане нове підґрунтя співробітництва громади, місцевих органів влади і поліції….Тому в новопризначеного керівника відділу Максима Скидана немає іншого шляху, ніж бути ефективним управлінцем».

Також поінформував, що «сьогодні є потреба підсилення Обухівської поліції та підпорядкованих підрозділів. Це дуже важливо призначити потужного, професійного керівника, який виведе на зовсім інший рівень співпрацю громади, органів влади і поліції, підтримає особовий склад і відновить довіру суспільства». Андрій Нєбитов назвав Олега Петренка  «поліцейським  кризис-менеджером», який без зайвих прохань погодився взяти на себе відповідальність за відновлення боєздатності поліції Обухівщини і прилеглих районів.

Читайте також:

  1. Звіт на сесії міської ради начальника Броварської поліції Олега Петренка про події на Торгмаші 29 травня. Відео  
  2. Броварську поліцію очолив полковник Олег Петренко
  3. Олег Петренко про три місяці роботи на посаді начальника Броварського відділу поліції. Відео
  4. Депутатам представили нового очільника броварської поліції

Головне фото – авторки

Поділіться.

Залиште відповідь