Пункт невідкладної медичної допомоги тимчасово переїхав на вулицю Гагаріна

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Пункт невідкладної допомоги тимчасово переїхав у центр міста, за адресою вулиця Гагаріна, 10. Про це головний лікар Броварського центру медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов розповів у розмові з кореспондентом «Трибуни-Бровари». Рішення, за словами пана Кравцова, продиктоване тим, що на території Броварської центральної лікарні у приміщенні, де знаходиться пункт невідкладної допомоги, зараз триває ремонт.

На уточнююче запитання під час оперативної наради виконавчих органів влади, чи ефективне місце розташування пункту невідкладної допомоги, пан Кравцов напівжартома сказав: «Для мене, як для керівника — так. Я бачу як використовується транспорт, комп’ютерна технологія дозволяє мені бачити, де перебувають машини, який кілометраж вони «набігають» за добу. Половина водіїв зі мною уже не вітаються».

Доповідає Ігор Кравцов

Також головний лікар Броварського центру медико-санітарної допомоги розповів, що епідемія грипу останнім часом спадає, на минулому тижні зафіксовано майже вполовину менше випадків захворювання на грип, ніж попереднього тижня.

Розповів пан Кравцов також, що зараз готується довідник зі статистичними даними населення, який буде оприлюднений невдовзі на офіційному сайті міста. За цими даними, близько 130,8 тисяч осіб, які зареєстровані у місцевих лікарів. З них близько 105 тисяч людей — це доросле населення, а 25 тисяч — діти.

Нагадаємо, що на попередній оперативній нараді 3 січня пан Кравцов зазначав, що відсоток звернень до лікарів серед дитячого населення зменшився. Поменшала кількість випадків ГРВІ, але збільшилася кількість хворих на грип та пневмонію. Зараз епідемія грипу дещо пішла на спад.

Поділіться.

Залиште відповідь