Питання червоно-чорного стягу над міськрадою пропонують вирішити броварчанам

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні під час чергової сесії БМР депутат_ки не підтримали пропозицію своїх колег зі “Свободи” вивісити червоно-чорний прапор біля адміністрації. Питання вирішили відкласти до наступної сесії та винести на розгляд громадськості.

Червоно-чорний стяг біля міськради мав стати знаком протесту проти скандального закону Польського Сейму про заборону “бандерівської ідеології”, а також символом до перемоги українського народу в російсько-українській війні. Відповідно до проекту рішення стяг мали підіймати до дат, пов’язаних із визначними подіями націонанально-визвольної боротьби та вшанування пам’яті борців за незалежність України. Автори визначили 22 таких дні.

фото було оприлюднено депутатом Леонідом Черепейником на Facebook

фото було оприлюднено депутатом Леонідом Черепейником на Facebook

Проект рішення виносили ще на попередню сесію як подання депутата. Утім, через юридичні неточності тоді пропозицію не підтримали. Цього ж разу проект рішення депутат_ки побачили лише за три дні до сесії, а на сайті БМР його взагалі не оприлюднили.

За півгодини до початку сесії депутат від ДемАльянсу Олег Берестовий оприлюднив голосування в соцмережах, аби з’ясувати, як до такого червоно-чорного прапора ставляться самі містян_ки. На момент розгляду питаня депутат_ками 103 Інтернет-користувач_ок підтримали таку пропозицію.

Під час розгляду питання на сесії депутатка Галина Негода зазначила: “Ми не проти червоно-чорного прапора, тільки знову не дотримано процедури. Це питання повинне вирішувати все місто. Нехай вони [автори — ред.] підготують рішення на наступну сесію”. Зрештою, лише восьмеро депутатів підтримали пропозицію, тому рішення не ухвалено не було.

У новині використано ілюстративне зображення

 

Поділіться.

Залиште відповідь