Питання дерев на Симоненка відклали для пошуку компромісу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Одним з головних питань, винесеним на розгляд дев’ятнадцятої позачергової сесії Броварської міської ради, був проект рішення « Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 25.12.2007 р. (зі змінами і доповненнями), укладеного між Броварською міською радою та ПП «Делавер» та на підставі Рішення Броварської міської ради від 29.11.2007 р. № 540-29-05»

Після тривалого обговорення депутати 23 голосами відправили даний проект на доопрацювання. Ініціатором пропозиції відправити проект на довивчення стали депутати “Солідарності”, зокрема, Леонід Черепейнік. Це в певній мірі врятувало ситуацію, оскільки де-юре підстав для затвердження проекту в тому вигляді, в якому він був зареєстрований. не було.

Результатом подальшої роботи в цьому напрямку має стати підприсання тристороннього меморандуму щодо визначенння умов, за яких забудовник зможе продовжити будівництво. Лунала пропозиція щодо надання іншої земельної ділянки для зведення висоток, але вона набрала лише 9 голосів.

Нагадаємо, що мова йде про скандальну забудову на ділянці IV житлового мікрорайону, площею 1,8735 га, кадастровий номер ділянки – 3210600000:00:015:0548, орендар ПП «Делавер», суборендар ТОВ «Альянс-Новобуд».

Зранку, перед початком засідання активісти влаштували пікетування Броварської міської ради на підтримку збереження багаторічних сосен та інших зелених насаджень від вирубування під будівництво

Поділіться.

Залиште відповідь