Жителям вулиць Шевченка та Оболонської, а також спорткомплексу неподалік, вимкнули опалення задля ремонту обладнання. Про це повідомляє контактцентр Броварської міської ради.
Як зазначено в повідомленні, КП «Броваритепловодоенергія» проводить ремонт газового обладнання, тож робота котельні на вул. Шевченка, 21 зупинена. Наразі чиновники та комунальники не вказують на терміни виконання робіт і час повернення тепла до осель.
Читайте також:
