Реакція «Руєвита»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора у соціальних мережах, які охоплюють Бровари, з’явилася інформація про те, що в районі будинку Незалежності, 12 невідомі особи постійно розпивають алкоголь, порушуючи громадський порядок. «Под окнами во дворе постоянно собирается всякая пьянота и галдит до утра», — говорилося в одному з повідомлень.

Реакція на «сигнал» не змусила довго чекати — Броварське громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Руєвит» того ж вечора здійснило рейд уздовж вулиці Незалежності, перевіряючи, чи не порушується громадський порядок на території.

Розпочавши обхід від Незалежності, 14 («Броварипромжитлобуд»), активісти у супроводі працівника Броварського міськрайонного відділу міліції в званні старшого прапорщика «прочесали» квартал уздовж вулиці до перехрестя з вулицею Короленка.

Під час обходу представники «Руєвиту» зупинялися біля одного з під’їздів по вулиці Незалежності, 12, де троє людей розпивали алкогольні напої, потім біля столиків посередині двору того ж будинку.

Активісти зробили зауваження жінкам та чоловікам, що зібралися в компанії і застерегли, що злісне невиконання закону, який забороняє розпивання алкоголю в громадських місцях, може призвести до складання адміністративних протоколів та штрафів. Прикметно, що усі без виключення «відпочиваючі» тут же згортали свої «скатертинки-самобранки» і розходилися по домівках. Хоча й виправдовувалися, що лише присіли відпочити після тяжкого трудового дня.

Один чоловік трішки «не дійшов додому» і в стані алкогольного сп’яніння лежав на лавці біля одного з будинків. Коли прийшов до тями, пояснив, що «не вистачило сили» дійти за два будинки до свого дому по вул. Незалежності, 6.

Далі активісти «Руєвиту» і представник міліції «порозганяли» по домівках неповнолітніх хлопчаків, які сиділи на дитячому майданчику біля бювету на вулиці Незалежності. Активісти запитали хлопців скільки їм років, і, дізнавшись, що менше 18-и сказали: «Діти після 22.00 повинні бути вдома з батьками. Вам треба йти по домівках». Трьох хлоп’ят як вітром здуло. «Вважаємо, що робимо правильно. Що робити дітям після 22.00 без батьків на вулиці? Вони мають бути вже дома, або бути з дорослими», — зауважив  представник «Руєвиту» Руслан Осадчук.

осадчук

Працює громадське формування кожного дня, точніше, кожної ночі, здійснюючи патрулювання по всьому населенному пункту, здебільшого в районах Торгмаш та Старе місто, які вважаються найбільш проблемними. Як розповів кореспонденту «Трибуна Бровари» керівник штабу ГФ «Руєвит» Володимир Жадан, стосовно патрулювання у районі Торгмаш до організації звернувся депутат Броварської міської ради Євген Гредунов. «Згодом, побачивши позитивні результати нашої роботи, і відгукнувшись на прохання своїх виборців, із запитом проводити патрулювання в районі Старе місто до нас звернувся депутат Броварської міської ради Олег Іваненко. А ще згодом, дізнавшись про нашу ініціативу до нас на зв’язок вийшов місцевий підприємець Леонід Черепейнік (генеральний директор підприємства «Бровари-Вторма»), який погодився матеріально допомагати нашій організації. Одна лише закупка пального для транспорту чого варта», — сказав Володимир Жадан.

жадан

«Щодня о 17.30 у нас проходить планірка, під час якої наше керівництво розводить пости по всьому місту. Всього в організації 70 осіб, які заступають в наряди позмінно. Сьогодні ми відреагували на «сигнал» із соцмереж. У нас є в організації люди, які постійно моніторять інформаційне поле Броварів», — розповів Руслан Осадчук.

Увечері того ж дня в соціальних мережах були відгуки про рейд, на кшталт: «Ура, початок покладено».

Розповіли активісти про ще одну із проблем у місті, пов’язану із розпиванням алкогольних напоїв. На вулиці Київській, 170 (район «Розвилка») нещодавно відкрився новий магазин АТБ, який працює цілодобово. «Тепер в парку імені Тараса Шевченка вночі стало збиратися багато п’яниць та жебраків, які п’ють, смітять та влаштовують бійки. Якщо на цю проблему не звернути належної уваги, через місяць-два парк Шевченка перетвориться на помийницю», — сказали представники «Руєвиту».

До речі, постанова про заборону алкогольних напоїв у магазинах Броварів у нічний час суттєво зменшила обсяги роботи «руєвитам». «Бійок, сварок, п’яних на вулицях тоді різко поменшало», — зауважили активісти.

торгмаш

Телефони, за якими можна звертатися по району Торгмаш міста Бровари

старе місто

Телефони, за якими можна звертатися по району Старе місто Броварів

Фото – ГФ ОГП “Руєвит” та “Маєш право знати”.

Поділитись

Comments are closed.